Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap suliban vagyok,...

Egész nap suliban vagyok, ötletek kajára?

Figyelt kérdés
viszek gyümölcsöket meg teljes kiörlésű szendvicset,de ezen nem élhetek egész évben :D olyan 4-5 körül érek haza,mikro van de hűtő nincs,kaját befizetni nem szeretném mert az amit adnak ehetetlen,meg büfében is csak péksütik vannak
2011. szept. 10. 13:00
 1/8 anonim válasza:
100%

Hát...nem tudom...Milyen jellegű iskola?

Én felnőttképzésre járok, szakközép iskolai rendszerben.

Sokan csinálják, hogy ételhordó, egy doboz, és bizony hoznak főtt ételt (zöldségsaláta, makaróni, főtt rizs) és nagy szünetben, lyukas órában, vagy némelyik emberke, bár ez már nekem is meredek, tanítási órán falatozza a menüjét.

Reggeltől van, hogy késő délutánig benn vagyunk, így a tanárok is tolerálják mindezt.

Remélem hasznos volt az információ.

2011. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%
pacalpörkölt
2011. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%
termessz kukoricát
2011. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LuckyestLooser válasza:
57%
vágj vízszintesen ketté egy kg kenyeret kend meg pizza szószal dobj rá szendvics sonkát vágj bele egy 5fej vöröshagymát, vagy 6szem paradicsomot, uborkát, paprikát,kolbászt a végén sajtot...rá a kenyér másikfele. Stílusosan csomagolhatod sport táskába
2011. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ételhordóban viszek főtt ételt, rizst meg csirke mellet, de viszek milánóit egy kis pörit meg egyéb tésztás kajákat. Büfénél mindig megkérem hogy melegítsék meg nekem, és még sokan csinálják így. Én is 3-4 ig vagyok bent 5-fél6 körül érek haza és ez a módszer bevált nálam. 18/F
2011. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
ne válogass... a menza tűrhető, ha nem hiszem el, hogy minden pocsék (jó, azért vmi tényleg az), de így legalább kevesebbet eszel belőle...
2011. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"termessz kukoricát" csillagos 5-ös :D majd az udvaron!

"menza nem hiszem el hogy olyan rossz, legalább kevesebbet eszel" - persze, fejlődésben lévő éhezőnek tápérték nélküli sz.art kell ennie, abból is keveset mert véletlen sem finom. ettől nő a magyar, néztél már ki utcára milyenné cseperedik? én régen ilyennel álmodtam a Mennyországot: sok dagadt, minőségi éhező gyenge és buta ember :D hmmm meg is jött az étvágyam.. DE!

----


Kérdező, csirkemell rizs. hűtéssel ne törődj, normálisan elkészített étel ~0,5 nap hűtés nélkül még bőven ehető (a legnagyobb átlagban!)

2011. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rizs nem romlik meg, hús se, zöldség de

reggel: zabpehely tejjel-ezzel jóllaksz

10 óra felé natur iójoghurt

12 felé gyümölcs

2-fél 3felé: teljes kiőrlésű szendvics+sonka+sajt+zöldség

hazaérsz 5re normális főtt kaja, rizs, csirke, hal, tojás, levesek, főzelékek, lecsó, töltött zöldség stb szóval főtt étel

8felé túró zöldséggel

2011. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!