Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseg kene a fogyasba,...

Segitseg kene a fogyasba, adnatok egy par tippet?

Figyelt kérdés
Nos, 18 eves vagyok 176 cm es kb 90 kg. Egy 10-15 kg le szeretnek adni.Mindig is ilyen tulsulyos tipus voltam de 8 evig karateztam. Mar 4 eve, hogy abbahagytam es ez meg is latszodik. Foleg a hasamon van a felesleg, peldaul a labamamon 1 gramm haj sem talalhato, az ugyan olyan izmos maradt. Mostansag is sokat sportolok(focizok, uszok, futok) de nem nagyon van eredmenye. Szerintem az etrendemen kene valahogy valtoztassak vagy nemtudom. Kivancsi lennek, hogy ki mit tud ajanlani, hogy mit tegyek vagy egyek.
2011. szept. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggeli: 1-2 szelet rozs vagy barna kenyér, felvágottal, zöldséggel

Tízórai: gyümölcs, vagy natúr joghurt/kefir

Ebéd: a főtt étel, ami van otthon, bármi lehet, de nem hatalmas adag, és lehetőleg ne is túl zsíros

Uzsonna: gyümölcs/zöldség/natúr joghurt/kefir

Vacsora: sovány túró, főtt tojás, nagyon pici olajjal mehet a rántotta is zöldséggel, hal, csirkemell zöldséggel

És legyen napi 2-3 liter víz :)

Sok sikert! :)

2011. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen:D
2011. szept. 10. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat!
2011. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
focizok, uszok es futok, nem eleg?
2011. szept. 10. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres, akkor jó :) minden azon múlik:)
2011. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!