Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/190 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy az egyben ugyanezekkel az adatokkal rendelkezem,ha gondolod fogyózhatunk együtt írj e-mailt. Amit cisnálsz az borzasztó. Szerinted hogyan lehetséges,hogy 10kg-ot fogyj 13 nap alatt? Számold ki mennyi kalóriára van szükséged egy nap és utána,hogy heti 7kg fogyáshoz.. bőven minuszban kéne lenned. Sportolni gondolom lusta vagy vagy kitudja. Ezt nem fogod bírni a 3. napon a falat fogod kaparni az éhségtől. Normálisan kéne lefogynod és időt hagyni a szerevezetedneka változáshoz. Legalább 2-3 hónap kéne. Mellesleg,ha vmilyen csodafolytán kibírod A 10kg minusznak amit a MÉRLEG mutat 10%lesz zsír 60-70% izom maradék pedig víz és béltartalom.
2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/190 anonim ***** válasza:
100%

az elkövetkezendő két évben nem fogsz visszahízni


hát egy nagy f a s z t !

2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/190 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ehhez most nincs lelki erőm (bár nem állítom, hogy nem férne rám a súlycsökkenés, de ezt most csak sporttal szeretném elérni), viszont ha befejezted, megtennéd, hogy megírod, h hogy bírtad, illetve, h mennyi lett a "végeredmény"?
2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/190 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az oldalnak. Az elkövetkező két hétben fogyni fogsz - izomból -, nem hízol vissza.


A két hét letelte után hipp-hopp felkapsz 3-4 kiló zsírt, és sz.rabbul fogsz kinézni, mint eddig.

Ja, és esélyes, h ilyen koplalásnál a 4. napon felzabálod a hűtőt, v kórházba kerülsz.

2011. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/190 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK.
2011. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/190 anonim ***** válasza:
100%
majd írj hogy haladsz. nem fogod bírni!
2011. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/190 anonim ***** válasza:
100%
26 éves csajszi... na ez is valami hidrogénezett plázaveréb
2011. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/190 anonim ***** válasza:
84%

szegény csaj, csak egy kis biztatást kért, erre mindenki lehordja

ha van jobb ötletetek, írjátok meg neki


am 8-10 kilót egyszerre hirtelen lefogyni nem egészséges, viszont jó, hogy sokat iszol, könnyebben fognak kiürülni a méreganyagok

2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/190 A kérdező kommentje:

Hát akkor sziasztok! :-)) Először is köszönöm a bókot :-)), de ha plázaveréb lennék, akkor nem lennék 62 kg! :-)) Természetes, sosem festett szőkésbarna hajjal.


Tornázni EDDIG lusta voltam, de pár napja azt is elkezdtem, szép lassan, az alapoktól+futás.


Írom folyamatosan, hogy sikerül ezt "abszolválnom", ahogy írják (mint egy vizsgát, de tényleg olyan :-))

Egyelőre töltekezem az ásványvízzel. Az igaz, hogy a mai nap mint első nap, hirtelen jött. Szédültem egy picit, de el fog múlni, mert első napokban méregtelenít is, és ezért vannak a tünetek.

2011. szept. 23. 22:24
 10/190 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen lehetne több eszed is

elsőnek is reggelire ég gyomorra egy kávé egész délig? majd jól szétmarja a gyomrod, úgy fogsz szédülni és fájni fog a fejed...

másodszorra ennyi tojást? ez egy hülyeség, ennyi tojást egy átlag ember egy hónapba nem eszik meg..

alig szerepel benne zöldség, gyümölcs

alig van benne valami meleg, rendes, főtt étel ami kéne a gyomornka

tápanyaghiány és zaba/visszahízás lesz a vége

azt az 5-6 kilo pluszt úgy is letudnád adni hogy nem eszel nasit, fehérlisztes pékárut és vacsira inkább már csak túró zöldséggel, és nem éheznél.......

2011. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!