Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem kivánom a kaját pár...

Miért nem kivánom a kaját pár napja? Ha eszek is, akkor pár falat után rosszul érzem magam, majdnem kihányom.

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bővebben? Folytatsz fogyókúrát? Voltál esküvői zabáláson?
2011. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam semmien zabáláson. Igen fogyókúrázom. De eddig nem volt semmi gond. Fogytam is sokat, egészséges diétás étrenddel, és sok sporttal. De most pár napja nem kivánom a kaját, de még a "tiltott" dolgokat sem, amit nem ajánlatos enni fogyókúra alatt.
2011. szept. 10. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eddig működött, még nem biztos, hogy jó a fogyókúrád. Ha nem változik a helyzet néhány napon belül, keress fel egy szakembert (háziorvos, dietetikus). Ha gyerek vagy, az iskolai pszichológus vagy védőnő is segíthet.
2011. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dietetikussal fogytam . Ő írta össze az étrendet stb..
2011. szept. 12. 10:58
 5/12 anonim válasza:
45%
Lehetseges hogy az anorexia tunetei mutatkoznak nalad.(remelem nem)
2011. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha kajától rosszul vagy, nem kívánod és hányingered van az lehet máj vagy hasnyálmirigy gond, vérkép segíthet, menj el a háziorvoshoz.
2011. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Anorexia? Még van rajtam 10 kiló felesleg, eddig 20-at fogytam . De már minden rendben , már ugyan úgy eszek. :D


2-3 napig nem birtam enni.

2011. szept. 12. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Rossz a fogyis módszered! Egy kicsit,de azonnal térj vissza a 'régi' étkezési szokásodhoz!/Több fogyis és eredményes megoldás létezik-írj az email-omra! Deni-papi
2011. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ez nem lehet semmiképp anorexia, szerintem a bulimiára gondoltatok. Az az a betegség, mikor látszólag eszik valaki, de étkezések után mindent kihány
2011. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bulimia ? Nem hinném.. 1 az nem csak látszólag ettem, hanem megis ettem amit ettem, 2, nem hánytam ki, hanem csak hányingerem lett.

3. ez csak 2-3 napig tartott, már minden rendben van.

2011. szept. 15. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!