Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Segítség! Másnaposságra...

Segítség! Másnaposságra valami? A vizet is kihányom.

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, ittam kávét és ettem egy túrórudit, de kihánytam. Azóta nyakalom a vizet, de attól is hánytam :( Valami tipp? Köszi szépen!!!!
2011. jún. 27. 11:31
1 2 3
 1/26 Phoney ***** válasza:
100%
A második adag viz után már nem olyan rossz hányni. Mosd ki a gyomrod még 1-2 adaggal, aztán diétás menü, bambulás, egyéb:)
2011. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Ha néha bekarmolok, akkor csak 1 dolog segít... a kaukázusi kefír (jó gázos legyen) még a fejfájás is elmúlik tőle...
2011. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
azt mondják ha izomlázad van akkor tornázz rá, ha másnapos vagy igyál még rá. én nyalókázni szoktam amikor hasonló állapotban vagyok.
2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 komasa ***** válasza:
100%
Próbálj meg valami fájdalomcsillapítót bevenni, és aludj egy jót!
2011. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű nekem egy alapos fürdés tisztálkodás segít csak. Aztán pedig punnyadás addig amíg olyan éhes nem leszek, hogy már ha akarnám se tudnám kihányni a kaját.
2011. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek. nincs megoldás ilyenkor.


vársz vársz és vársz amíg a szervezeted kiürül jobban és tudsz majd inni vízet.


esetleg egy vitamint bedobhatsz.


MIlyen buli volt vasárnap???

2011. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Akkor azért nagyon bevedelhettél vaze, ha még a vizet is kiblöézed. Igyál sokat, ne bánd a blöét. Esetleg az elveszett ásványi anyagokat kellene pótolnod. Lehet kapni ilyen táplálékkiegészítőt. Én is kaptam a tesómtól egyszer és hamar elszállt a másnaposság.
2011. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Kovászos ubilé (ha van otthon), jó hidegen. Garantáltan beválik!
2011. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
75%
Tej :}
2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen!!! :)

egyébként nem iszok soha (évente 1 alkalommal megesik) de tegnap mindenféle bor, sör, tequila, jéger... :(

egyébként az érettségi bankettünk volt :)


ettem amúgy egy kis húslevest, ami volt itthon, meg bevettem egy C vitamint.

2011. jún. 27. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!