Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült 20-27...

Valakinek sikerült 20-27 kilót fogynia?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült ennyit fogynia , az légyszives írja le hogy miben változott meg az élete, mit tapsztalt azóta amióta lefogyott stb...Pl. sokkal jobban érezi magát, maga biztosabb lett , nyitottabb mások felé stb....
2011. szept. 10. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki nem szeretné ide írni, akkor megírhatja privátban is. :)
2011. szept. 10. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Sikerült. 30-at.

Igen, sokkal jobban érzem magam, kiegyensúlyozottabb lettem, magabiztosabb, válásom után új életet is kezdtem, boldog vagyok :) A volt férjemnek nem kellettem kövérem, most csorgathatja a nyálát... :P

2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok :))

30 kiló.. az rengeteg :). Ugyan úgy mint a 25, ami rajtam volt felesleg. Én eddig 17 kiló már lement a 25 ből.

Én is új életet szeretnék kezdeni ha sikerült elérnem a célom :)

2011. szept. 10. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen haladsz, gratulálok! Örülj minden mínusz kilónak, minden mínusz centinek. Hozd i magadból a legtöbbet tetőtől talpig :) Élvezd az életet!
2011. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :).

Így lesz ahogy mondod. Élvezni fogom az életet , eddig nem nagyon ment a nagy túlsúly miatt :)

2011. szept. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!