Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. Narancsbőr. Sikerült...

S. O. S. Narancsbőr. Sikerült már valakinek szabadulnia tőle? Mi a véleményetek a köpölyözésről? Az segítene?

Figyelt kérdés

173cm vagyok és 55kg.Eddig sportoltam szinte napi szinten,de az sem segített,most sajna nem sok időm van rá,meg a térdem sem az igazi...:(

Krémeket is használok,de az sem segít.Most köpölyöztetni akarom,csak eléggé fájdalmas...Sok édességet eszem,de már kezdek lemondani róla is és kólát sem iszom már...csak javulna.Az anyagcserém meg eszméletlen lassú,hogyan tudnám gyorsítani?


2011. okt. 19. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Igyál rengeteg folyadékot, az segít feszesíteni a bőrt. Elsősorban szénsavmentes vizet kellene, ebbe esetleg tehetsz citromkarikákat vagy valódi citromlevet, ezenkívül fogyassz igazi zöld teát (ez is lehet citromos), ez utóbbi kitűnő szomjoltó, ráadásul méregteleníti a szervezetedet. Az anyagcserém nekem is elég rossz, újabban rengeteg gyümölcsöt és rozsos ill. sokmagvas pékárut eszek, ezek elég sokat segítettek. Egyébként az anyagcsere-problémákat is orvosolja a sok folyadék.

Sok szerencsét. :)

2011. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget:)

Folyadékot nem sokat iszom,sőt napi 0,5l vagy még annyit sem.Megpróbálok rá odafigyelni:)

2011. okt. 19. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

anyagcsere gyorsítás-evés 3 óránként,rendszeres sport.

narancsbőr jelentése-magas a testzsír%

narancs eltüntetése-kalóriadeficites diéta és edzés.

neked nem kell kalóriadeficit csak egy kiegyensúlyozott étrend és edzés.

az étrend/edzés aránya,ha jó felépítést választod célnak kb 70/30%.

szóval a kaján áll vagy bukik elsősorban.

2011. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!