Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem megy. Elegem van. Már...

Nem megy. Elegem van. Már élni sincs kedvem:' (. Mit csinááááljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok lefogyni semmi kitartásom,úgy érzem legalább azt a kis csokit meg kell magamnak engedni,mert semmi örömöm nincs az életben. Van rajtam vagy 15kg felesleg és nem bírom már:'(
2011. szept. 10. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: 1-2 szelet rozs vagy barna kenyér, felvágottal, zöldséggel

Tízórai: gyümölcs, vagy natúr joghurt/kefir

Ebéd: a főtt étel, ami van otthon, bármi lehet, de nem hatalmas adag, és lehetőleg ne is túl zsíros

Uzsonna: gyümölcs/zöldség/natúr joghurt/kefir

Vacsora: sovány túró, főtt tojás, nagyon pici olajjal mehet a rántotta is zöldséggel, hal, csirkemell zöldséggel

És legyen napi 2-3 liter víz :) és ami a legfontosabb, mellette sok-sok mozgás, amit szeretsz, azt csináld :)

És mikor elfogy az akaraterőd, gondolj arra, hogy mennyivel jobb lesz az életed, ha lefogysz, és mennyire jól fogod magad érezni a bőrödben, és mennyire csinos, vonzó nő leszel :))

Sok sikert és kitartást, hidd el, sikerülni fog az ;)

2011. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
a másik,amit nagyon szégyellek: tökéletesen tudom mit kell ennem menynit kell mozognom tudok egy csomó olyan fogalmat,amiről egy átlag embernek fogalma sincsen..az állóképességem se rossz 8-10kmert egybe lefutok.. de nem tudom megállni a kajálást..főleg most vmiért nagyon éhes vagyok:S egésznap ennék..nem tudok áttérni erre az étrendre,mert nem szeretem a tejtermékeket,húshoz kb, havonta 1x jutok..mégis mit cisnáljak?:(
2011. szept. 10. 18:15
 3/24 anonim ***** válasza:
..ezekszerint nem vagy motiválva...ha csak a csoki okoz örömöt, akkor baj van...tudni kellene hány éves vagy...de valószínű, hogy igencsak fiatal...majd ha jön az igazi, mindent elsöprő motiváció...na akkor...persze kövéren egyre kisebb az esélyed..
2011. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Csoki van minden nap, de húshoz csak havonta 1x jutsz???
2011. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok,mivel pótoljama tejtermékeket?:S nem csaka finnyásság miatt,de egyik nap megettem vacsira 200g ilyen cottage chees-t és kiütéses lettem bedagadt a szemem blabla,se joghurt se tej se puding semmi tejes dolgot nem szeretek:/
2011. szept. 10. 18:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb pótcselekvések még, amivel tudod helyettesíteni a kajálást:

- rágózás

- teázás

- kávé ( ez nyilván csak korlátolt mennyiségben)

- víz

És ha ez egyik se segít, akkor alma :)

2011. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nincs mindennap csoki..az kicsit túlzás már 2-3 éve súlyt tartok ..nem ez a baj csak fogyni nem tudok:S
2011. szept. 10. 18:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
amiről egy átlagembernek(így, egybeírva)fogalma sincsen...mint átlagembert ,úgy izgat mi az...talán a bölcsek köve..? na mert én leadtam 3 év alatt úgy 19 kilót, hogy soha nem éheztem..nálam a titok... :-)
2011. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

gondolkozz el egy kicsit a dolgokon.

dagadt vagy? ha a válaszod igen, következő kérdés: jól érzed magad így? ha a válaszod nem, akkor még egy kérdés: szeretnél tenni érte, hogy jobban érzed magad?


na, akkor. tessék megtervezni mindent. fektess bele energiát, számold ki a kalóriákat, vázold fel a heti étrended és edzésterved. szerezd be a szükséges élelmiszereket és sportfelszereléseket. vegyél kondibérletet. Mennyit költöttél rá eddig? Több 10ezer forintod van benne. Érezd, hogy ez már nem egy "holnaptól fogyózom" állapot. Pénzed, energiád benne van. Ha most feladod, nemcsak önmagad előtt buksz el, ha telezabálod magad édességgel, ki kell hajítanod a megvett kajákat, mert meg fognak romlani. Ha nem mész el a konditerembe edzeni, szintén oda a pénzed. Hiába jártál több napig boltról boltra, ha a futócipőd örökre a szekrény mélyén fog lapulni, akkor elpocsékoltál jó pár napot. Igen, ennyi áldozatot hoztál azért, hogy továbbra is ugyanolyan dagadt legyél, mint eddig.

Remélem, érzed mi a különbség a jajjnembíromki, most ezt hadd egyem meg és holnaptól megfogadom hogy fogyózok, meg aközött, hogy tényleg elhatároztad magad.

Ha egyszer feladod, minden eddigi erőfeszítésed felesleges volt. Ha túljutsz a holtpontokon, olyan erős leszel, mint még soha. És a holtpontok végén egy fantasztikus test vár rád, plusz egy megerősödött jellem, egy küzdeni tudó, magabiztos, csinos lány. Nem pedig egy akaratgyenge csokizabáló, zsíros ember, akinek csak azért néznek utána az utcán, hogy jujjdekövér.


bocsi, ha kemény voltam, de mikor meginog az ember, nem lelki tutujgatás kell, hanem felvázolni, hogy mi az a két lehetőség, ami közül választhat.

2011. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
a tejet, és származékait a Föld lakóinak 60%-a nem bírja...az pedig több, mint 3 mllrd ember...ne szégyelld, hogy nem bíros...semmi baj...van más...
2011. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!