Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem megy. Elegem van. Már...

Nem megy. Elegem van. Már élni sincs kedvem:' (. Mit csinááááljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok lefogyni semmi kitartásom,úgy érzem legalább azt a kis csokit meg kell magamnak engedni,mert semmi örömöm nincs az életben. Van rajtam vagy 15kg felesleg és nem bírom már:'(
2011. szept. 10. 18:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
Még jó, hogy a tejcsokit meg bírod enni.. most itt mit vársz?
2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszi:) nyugodtan b@sszatok le,én csak ebből értek viccen kivül.. mivel helytessítsem akkor a tejet? és milyen fogyókúrás finomságok vannak?:) tudtok vmilyen jó recepteket? és akkor van kb. 10ezer ft zsebpénzem áldozzam fel arra,hogy veszek belőle halat meg csmellet + zöldségeket?
2011. szept. 10. 18:31
 13/24 anonim ***** válasza:
tejet ne is egyél, nem egészséges noha azt mondják
2011. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
egyébként hagyd a francba...kövér vagy, hát kövér...az igaz, hogy csak hátrányod származik belőle mindenhol...de ne érdekeljen! egyél!hadd menjen tönkre az emésztőrendszered(is)...nem fogsz tudni aludni, mert nyomja a szíved a túlsúly...egyre nehezebb a légzés....igaz, pompás híg székleted van állandóan...az már valami...rajtam még mindig van öt kiló felesleg, de szép lassan tűnik el...jövő ilyenkor a versenysúlyomnál leszek...elegem lett ugyanis a kövérség borzalmaiból...és most olyan jóóóó!!!!
2011. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
tejes cuccok közül csak a tejberizst a zabkását meg müzli tejjel változatot szeretem.. 1 pohár joghurttól nem elsz semmi bajom,de akkor sem szeretem..
2011. szept. 10. 18:34
 16/24 A kérdező kommentje:
nem akarok kövér lenni:S milyen lelki változásokkal járna,ha lefogynék? mert úgy érzem ,hoyg ez engem nagyon sok mindenben hátráltat. Ha végigcsinálom akkor más területen is kitartóbb lennék?
2011. szept. 10. 18:36
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

köszi:) nyugodtan b@sszatok le,én csak ebből értek viccen kivül.. mivel helytessítsem akkor a tejet? és milyen fogyókúrás finomságok vannak?:) tudtok vmilyen jó recepteket? és akkor van kb. 10ezer ft zsebpénzem áldozzam fel arra,hogy veszek belőle halat meg csmellet + zöldségeket?


a tejet nem kell helyettesíteni...el kell felejteni..besszarok...fogyókúrás finomságok!! az eszem megáll...nincs olyan! süket duma...akár sárgarépát is ehetsz,ha úgy döntesz, hogy finom, akkor az finom lesz...ezzel a zsebpénz dologgal úgy tűnik teljesen komolytalanra vetted a figurát...a szüleid mivel etetnek? nincs egy szavuk se, vagy ők is kövérek?

valami ilyesmit gyanítok...akkor bizony annyi...

2011. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
hát sportolnaka szüleim,de nagyon egészségtelenül esznek..és midnig aza válaszuk,ha vmi zöldséget vagy húst akaork venni,hogy nincs rá pénz..most mit tehetnék?
2011. szept. 10. 18:40
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

jó, én föladtam...méghogy zabpehely, meg mittudomén...a ló is kiköpi...szénhidrátmentesen kell étkezni...csak sovány fehér hús, zöldség ezerféle módon, gyümölcs éjjel-nappal-télen-nyáron..


édesség, alkohol, zsíros akármik, és lisztből készült bármit NE!(ebben benne van a répacukor, nádcukor,szalonna, zyíros körömpörkölt, és társai jó kis sült oldalas, kenyér-bármilyen-zsömle, keksz, stb..)


édesítők, light cola, (én tíz éve csak azt iszom)csirkemell sötve, párolva, bárhogy csak olivaolaj legyen..

2011. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
36%

"hát sportolnaka szüleim,de nagyon egészségtelenül esznek..és midnig aza válaszuk,ha vmi zöldséget vagy húst akaork venni,hogy nincs rá pénz..most mit tehetnék?"



haver, itt valami sántít...valahogy nem gömbölyű...

én kiszálltam.


csá

2011. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!