Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eredményeket értetek...

Milyen eredményeket értetek el futással?

Figyelt kérdés
Miből mennyit mennyi idő alatt fogytatok? Milyen gyakran futottatok és mennyit? Mit ettetek mellé?
2011. szept. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja futok majdnem minden nap 1-2-3 km-t és 7 perc bicajozás a pályáig és 7 perc vissza. Mindent kajálok (fehér kenyeret, tésztát is...) csak kevesebbet. Egy hónap alatt -4 kg.:)
2011. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én futás és harcművészet edzés mellett kajáltam tűrhető minőségű ételekből amennyit csak tudtam, bár fizikailag biztos fért volna még belém.


nőtt az állóképességem, tömegem gyakorlatilag stagnált.

2011. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron minden nap futottam 4-5-6 km-t, volt,hogy kemény fizikai munka után is képes voltam rávenni magam. Kilóban szinte nem is fogytam, max 2-3-at, viszont bomba testem lett:) szép derék, kerek popsi, lapos has..Teljesen megváltoztam.Persze mellette odafigyeltem arra, hogy mit eszek és mennyit. Régi szép idők....:)

23N

2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

már nem kerek a has.. bocsánat, popsid?

vagy már lusta vagy futni? :)

2011. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aczél: kicsit ellustultam, bevallom, de igyekszem behozni a lemaradást:) Heti 4x-5x konditeremben izzadok másfél órát:) Már csak pár hónap kérdése és ismét kemény lesz a seggem:))
2011. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért ennyire nem volt komoly a kérdésem. én is ellustultam, cserébe most egy kis edzéstől (magamhoz képest kicsi) már alig tudok mozogni, olyan izomlázam van.

de majd csak megkeményedünk :D

2011. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a legjobb sport fogyáshoz :) 7 hónap alatt - 13 kg, de futás mellett voltak futkározós sportok is: tenisz fallabda és kézilabda.
2011. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!