Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy sose leszek nádszál vékony?

Figyelt kérdés

Oké,hogy nem fogok úgy kinézni,mint angelina jolie,de normális soványságú még lehetek.

160 cm és 60 kg vagyok...8-10 kg fogyással sztem simán lehetek még sovány. Szerintetek?


2011. szept. 12. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad senkinek az orrára kötni, hogy fogyózol. Iszonyúan elveszik az ember kedvét tőle.

Ha lefogysz, akkor vékony leszel. Ez ilyen egyszerű, nekik meg nincs igazuk. Természetesen nem is erre gondolnak, hanem hogy úgysem leszel képes végigcsinálni a fogyókúrát.

2011. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ez a helyzet, de ezzel magam is tisztában vagyok. nem úgy értik, hogy nem tudsz fogyni, hanem úgy szerintem, hogy van egy alkatod, amin nem nagyon tudsz változtatni.

én akár meddig fogyhatok, a csípőm akkor is széles marad, így pedig sosem fog senki nádszál vékonynak látni, és ezt el is fogadtam

2011. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem úgy értik szerintem, hogy nem tudsz lefogyni.

A te súlyod teljesen normális, úgyhogy nem rád értem, de, aki alapból vaskosabb alkat, abból tényleg nem lesz soha nádszál-kisasszony.

Mert masszívabb alkatú.

És ezen lehet javítani, de nem szabad irreális célokat kitűzni, például, hogy "modell vékony akarok lenni".

Ha lesz is, akkor az egészsége látja a kárát.


Ja, és kérlek, ne akarj Angelina Jolie alkatú lenni.

Iszonyú csúnya, mint egy kiszáradt kóró.

És kb. 10 évvel idősebbnek néz ki, mint amennyi, pedig szép arca lenne.

Csúnya csontváz.


Monica Bellucci, na neki gyönyörű alakja van. És egészséges nő benyomását teszi, amíg Angelina nem.

2011. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát tényleg vannak olyan alkatok akik valahogy masszívabbak és vannak igazán nagyon vékony vékony pici lányok és fiúk is akiknek a szintjére tényleg nem lehet lemenni... mert kb fogpiszkáló vastagságú csontjaikkal icipici bordákkal és kis csípőcsonttal vannak megáldva vagy megátkozva...de magához képest mindenki lehet sovány... pl itt ez a nő a vékony, neki is elég masszív mellkasa van csontilag aztán mégis mennyire sovány...

[link]

2011. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Angelina akkor tetszett amikor a Tomb Raiderben volt, de mostanság tényleg eléggé elanorexiásodott... Monica is nagyon jól néz ki...
2011. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Igen kicsit erősebb a felépítésem,izmosabb vagyok és a csípőm is széles,de ezen szerintem lehet változtatni.

Hasamról a háj leadhatom és még attól lehetek sovány az alkatomhoz képest.

Láttam Rubint Réka oldalán is egy-két sikertörténetet és voltak ott is hasonló alkatú lányok,mint én.Leadtak 10 kg-ot és nagyon szép alakjuk lett.

Lehet,hogy ezt szokták meg,hogy erősebb alkat vagyok,de el lehet érni mindent akarattal,sporttal és életmódváltással.

Nem 20-30 kg-t kell leadnom szerencsére,de ez is sokat változtatna rajtam.

[link]

2011. szept. 12. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyesmiket mond neked,akkor közöld vele,hogy nem emlékszel,hogy a tanácsát,vagy a jóváhagyását valaha is kérted volna.

Tanácsot adni a nélkül meg,hogy kérnék ritka bárdolatlan és illetlen dolognak tartod.

Ennyi.

A fogyást meg inkább testzsír%ban mérd.

Pontos diétával és rendszeres edzéstervvel olyan alakot,súlyt alakíthatsz ki magadnak,amilyet akarsz.

Bár azért hozzátenném,hogy a soványság,mint cél,tényleg nem egy vonzó felfogás.

Egy formás,sportos test kialakítása annál inkább az.

2011. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg ilyenek... mondom, járok fittnesszbe! ők meg - azt meg minek hahahahahahaha... -.-" meg: máá megin' diétázol?! óóóúúúúúúhhaa... hahahahahahaha...
2011. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát elég elkeserítő tud lenni.

Pláne,hogy azoknak nagy a szájuk,akik szintén 10 vagy ennél jóval több felesleggel rendelkeznek és nem is tesznek érte semmit.

Jobb lenne,ha a kedves megjegyzéseiket magukban tartanák vagy akkor szólnának be a másiknak,ha ők különbek és legalább olyan alkatuk van,mint egy szépségkirálynőnek.

2011. szept. 12. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 12:54

Durva az a kép:-S És tudom, ha nagyon lefogynék, én is így néznék ki.

(67 kg vagyok 165 cm-hez, és így is ha jobban kihúzom magam, látni a bordám. Pedig van rajtam bőven felesleg.)

2011. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!