Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok egy...

Milyen diétát ajánlanátok egy 171 centis 57 kilós lánynak?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne mondjátok, hogy nem kell fogynom, magam miatt akarok fogyni, és tudom, hogy nem vagyok kövér, de szeretnék formálni az alakomon, ez senkinek nem árt!

Előtte már fogyóztam, de akkor elég levés kalóriát ettem, noha mennyiségre sok volt. (nem tudtam többet enni, mondom mennyiségre sok volt, de nem ettem semmi olyat, amit úgy a természetben nem találsz meg, pl.: teljes kiőrlésű kenyeret, joghurtot stb.. reggelire tojást, ebédre hús és brokkoli vacsira tonhal és saláta vagy uborkát ettem, és közöttük ettem egy almát vagy ubit vagy valami ilyesmit..)

Minden nap intenzíven sportoltam, de ezt nem lehetett a végtelenségig bírni. Úgyhogy egészégesen szeretném tovább folytatni, és heti fél-egy kiló fogyással tervezem. Légyszi írjatok valamit.


2011. szept. 12. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy, csak lehessen hízni tőle kb. 4 kilót.
2011. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Éhezz, szedjél hashajtót, vagy sportolj felbukásig.

Mit tudok mondani?

Miből akarsz fogyni, úgy mégis?

Zsír nem hiszem, hogy van rajtad.

Az izmaidat akarod lefogyni, azt, ami még van, vagy mégis mit akarsz?

És hány kiló szándékozol lenni?

45?

Nincs miből fogynod, úgyhogy maximum csak a csontváz alakot célozhatod meg ezentúl.

2011. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra diéta, csak egyél egészségesen, és sportolj. Azzal tudod formálni magad.
2011. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hány éves vagy?Amúgy nem a súly sámít hanem h hogyan nézel ki.... ha erős csontozatú vagy akk logikusan nehezebb is amúgy sztem nagyon vékony lehetsz...


14/F

2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyél reggelire szénhidrátot, aztán még délelött vmi gyümölcs ebédre ami otthol van vacsira zöldséget. ha éhezel egyél zölsdéget gyümölcsöt, egészséges kajákat de neked inkább sportolni kéne... heti 4szer 5ször intenzíven és akkor nem lenne baj.. :)
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
39%
Heti kétszer ondónapot kell tartani, ekkor napi 5 alkalommal elégséges mennyiségű ondót orálisan a testbe bejuttatni.
2011. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
koplalj
2011. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Minden harmadik nap igyal csak vizet
2011. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kb. úgy mint te: 165cm és 53 kg. Van rajtam ami le lehet adni!

Kb. 2-3 kilótól akarok megszabadulni, ehhez a futás a legjobb+ 1200-1400 kal/nap. Ezt tényleg nem lehet a végtelenségig csinálni, de muszáj, ha formás akar lenni az ember. Nekem úszógumim van és vastag combom, ami felül összeér. Neked legalább hosszúak a lábaid, de nekem...rövid vastag comb:S

2011. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!