Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Asztmás lánynak milyen sportot...

Asztmás lánynak milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A futást a tüdőm nem igazán bírja, az úszást pedig gyűlölöm, sosem ment igazán. A biciklivel csak szerencsétlenkedek. :D Szoktam itthon tornázni, guggolások, kitörések, lábemelések, 1 órán át, hetente min. 4x, de úgy érzem, ez kevés, mivel fogyni is szeretnék, nem csak formásodni (kb. 5 kiló felesleg van rajtam). Persze a diéta is megy közben, de mégis, kellene valami intenzívebb sport... Ötletek?
2010. márc. 27. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A biciklizés jó lenne, ha nem megy simán, akkor szerezz be vmi olcsó szobabringát. Ezen kívül szerintem az intenzív séta lenne megfelelő, az nem viszi fel annyira a pulzust, hogy annyira levegőért kelljen kapkodni. Ha pedig mondjuk emelkedős részen sétálsz, akkor még hatásosabb.
2010. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sétára voksolok.Nem is nagyon kell kimenni,ha nem akarsz,(de az idő igen csalogató).Leslie Sansone videóit megtalálod a Youtube-on.Hidd el hatásos!
2010. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! A rendszeres sétát akkor mindenképp bevezetem, főleg, hogy ilyen szép idő van. Igaz, ezt magamtól is kitalálhattam volna. :D :D A szobabicajon meg még vacillálok egy keveset. Még egyszer köszi mindkettőtöknek!!
2010. márc. 27. 12:38
 4/4 anonim válasza:
úszás, úszás, úszás
2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!