Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet gyorsan fogyni?

Mivel lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

57 a versenysúlyom, azonban vetélési depresszió miatt felmentem 67-re. Tehát 10 kiló zavar..

Tudoom, ha ilyen zabpelyhekkel, meg 20 dkg grillezett csirkemellel táplálkom...Valami kézenfogható és teljesíthető ötletet várok. Mindennap nem tudok mozogni, lefáraszt a munkám meg a család.


2011. szept. 13. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsdan sehogy... max alig eszel egy nap valamit, kórházba kerülsz aztán a dupla kilója leszel. Lassan, biztosan meg tudod hgy, 100x le lett írva.
2011. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor végigolvasok több ezer kommentet, amiben sok esetben az emberek oda nem illő kifejezésekkel illetik egymást..El akartam kerülni, hogy szennyet olvassak, mert engem csak a lényeg érdekel. De akkor majd olvasgatok neten...csak jobban érdekelt volna személyes tapasztalat...
2011. szept. 14. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!