Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó az Orbitrek Elite ellipszis...

Jó az Orbitrek Elite ellipszis tréner?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet otthonra, sajnos nem tudok sok pénzt rászánni, emellett olvastam h a fenti típus összecsukható, ami hely szempontjából nem mindegy. Azt is olvastam, h tv-shopos. Ez levon valamit az értékéből? Nyilván tudom, hogy a drágább gépek jobbak, de azért ez is megfelel a célnak, esetleg a különbség inkább az élettartamában mutatkozik meg? Köszi a válaszokat.
2011. szept. 14. 06:59
 1/1 bix ***** válasza:
az összecsukható cuccokkal az a baj hogy nem elég stabilak szerintem. legalábbis amit eddig láttam nem győzött meg. használtat is ki lehet fogni jó áron, ennél jelentősen jobbat, érdemes aukciós oldalakat nézegetni pl, én is onnan szereztem az enyémet
2011. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!