Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a mai étkezése...

Mi a véleményed a mai étkezésemről, ha 30 kg-ot kell leadnom? Így sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Vettem mexikói zöldségkeverék mixet, tettem bele a kisebb kiszerelésű vagdalthúst, és egy tonhal konzervet...ez kalória szempontjából milyen?
2011. szept. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vagdalthús felejtős,helyette csirkemell vagy valami kevésbé zsírosabb
2011. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ízre nem lehetett valami jó... Szerintem ha friss zöldséget kevertél volna tonhalkonzervvel, sokkal jobban jársz, már csak ízre is. A vagdalthús meg a legrosszabb választás, inkább nem részletezném miből van...
2011. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt etted egész nap? mert akkor elég gáz...
2011. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
30 kg nem piskóta, a fogyás akár egy évig is eltarthat. Keress egy szakembert, aki tájékoztat a helyes diétáról.
2011. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
nem kellett volna meghízni... ha az emberek figyelnének magukra... oké pár kiló plusz még belefér depis időszak, vagy ünnepek) de 30 kg az rengeteg!
2011. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem arra voltam kíváncsi, hogy meg kellett-e volna híznom...elhiszed, hogy nem jó kedvemből vagyok 9 kg??? Letettem a cigit, daganatos beteg voltam...tudod te milyen a kemoterápia?? Ha nem, akkor máshol okoskodjál és fikázzál!! Valószínűleg ezért van ekkora szád, mert genetikailag vagy 40 kg...k.rvára megszenvedtél érte.
2011. szept. 15. 19:05
 7/9 A kérdező kommentje:
90 kg, többieknek köszönöm!
2011. szept. 15. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Utolso valaszolo: no vagy? Van gyereked?

Mert en pl. a terhesseg ,szoptatas miatt hiztam meg. Terhesseg alatt csak 12 kg-t hiztam (ebbol 4 kg volt csak a fiam). De a szoptatas alatt vissza jott ami szuleskor lement sot meg tobb is. Bocsi de az,hogy a gyerekem anyatejet tudjon enni jobban erdekelt mint a kiloim.


Kedves Kerdezo!


Szerintem kezd el a kaloriat szamolni. Interneten talasz kalkulatorokat ahol kitudod szamolni,hogy mennyi kaloriara van szukseged egy nap,hogy fogyni tudj.

En hetfon kezdtem es mar fogytam 1 kg-ot es ugy,hogy nem ehezek.Napi 1300-1400 kaloriat eszek devan,hogy 1200 es meg se vagyok ehes.

Vegyel sok fele zoldseget, nem muszaly a legragabbat, jo a mexicoi zoldseg is de sok mennyiseg belole eleg sok kcal. Ha veszel repat meg mondjuk karfiolt (en kulfoldon elek ezert nem tudom otthon mi olcsobb zoldseg, nalunk a brokkoli is olcso ezert gyakran veszek).

Ezeket megparolod csirkemellel, vagy sztem meg a csirke comb is jo. Esetleg hal.

Reggelire ehetsz zabpelyhet vagy barna,magos,alacsony kaloria tartalmu kenyeret, amire csirke-pulyka mell felvagottat teszel, paradicsommal,paprikaval de ehetsz tojast is.

Ebedre en eszem amit a ferjemnek es fiamnak fozok. Ma pl. makaroni feltetet csinaltam, marha daralt husbol. A fiuk makaroni tesztaval ettel, en keves rizzsel es sok salataval.

Jo ha van tizorai es uzsonna is. En altalaba mindkettore gyumolcsot eszek. Vacsira en altalaba a parolt zoldsegeket eszem csirkemellel de pl. ettem mar rantottat is,salataval .


Hetente egyszer max ketszer bunozhetsz is. Jobb mintha kieheznel az edessegre es egyszer bekajalnal belole.


Napi 2-3 liter vizet is igyal.

Es probalj meg mozogni, ha csak 30 perc az is nagyon jo.


Kitartast Neked!

2011. szept. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Hasznos volt! :)
2011. szept. 17. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!