Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás. Valaki segítene?

Életmódváltás. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szülés előtt 52 kiló voltam a 160 centimhez. ( korábban 60 kiló voltam, csak candida diétába kezdtem, mert más már nem segített). Terhes lettem, szülés után 50 kiló voltam, majd a szoptatás abbahagyása után felhíztam 59 kilóra. Csokit ettem csokival, mást nem kívántam.

Egészségesen étkezem már, 56 kiló vagyok, a cél minimum az 52, de van egy nagyon rossz szokásom, amit nem bírok abbahagyni. Napi 2-3 energiaitalt is megiszom. Hogyan tudnék leszokni róla? Már nem is adnak energiát, de valamiért muszáj meginnom őket.


2011. szept. 17. 08:53
 1/7 A kérdező kommentje:
A terhességem előtt voltam 52, Terhességem alatt pedig 65.
2011. szept. 17. 08:54
 2/7 anonim válasza:

Amikor legközelebb energiaitalt iszol, figyeld meg, mennyire műanyag az íze. Egy életre elmegy a kedved tőle.


Több üdítőben is érzem mostanában a műanyag ízt, egy ideje már nem is bírom inni őket.

2011. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz leszokni róla? Ha azért mert sok kcal van benne,akkor vegyél light energiaitalt. Vagy én még szeretem a light pepsit:)


Igyál teát,vannak nagyon finomak is. Én is mostanába inkább teázok,mert minden étkezésemhez muszáj valamit innom. Napi 6x kólázás meg energiaitalozás azért durva lenne. Úgy csinálom hogy reggel egy kv,tízórai tea,ebéd light energiaital,uzsi tea, uzsi 2. tea vacsi: light kóla.

2011. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
háát,szépen fokozatosan..ezen a héten már csak 2őt..uténa csak 1et majd felet és hagyd el teljesen
2011. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kíváncsiságból: sportolsz valamit? Ha igen, mennyit?
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem iszom cukros energiaitalt csak menteset, de biztos vagyok benne, hogy szörnyű dolgokat művelhet odabenn. Ezért akarok leszokni.

Ma csak egyet ittam és nem is vettem másikat. Reggel fog nagyon hiányozni.

Régen versenyszerűen sportoltam, de abbahagytam. Mióta megszületett a baba azóta minden nap legalább 1 órát sétálok vele, tudom, hogy nagyon kevés így a mozgás ( érzem is), de csomó másra is kell az idő.

2011. szept. 17. 16:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a terhességem alatt nem ittam egy kortyot sem, de mikor már nem szoptattam és ihattam akkor nagyon nőtt a fogyasztás.
2011. szept. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!