Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra létezik? Tudtok...

Hízókúra létezik? Tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ki fogtok röhögni.12 éves (lány) vagyok, egész nap zabálok,mégis úgy nézek ki mint egy anorexiás.Ha megkívánom, egy nap egy egész tábla csokit meg tudok enni,vagy többet. És mégis, ahogy nézem a fotókon magam, egyre csak azt látom, hogy mások tök jól néznek ki, én meg pálcika vagyok! Segítsetek, ha van olyan, mondjatok lécci hízókúrát, ami azért nem nagyon káros az egészségre.főleg a combomon meg a karomon szeretnék egy kicsit hízni.És rosszindulatú kommenteket nem kérek.Köszönöm!
2011. szept. 18. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Ne úgy hízz, hogy egész nap egészségtelen kajákat eszel, chipset, csokit meg ilyesmit.

Mert 1: hiába hízni akarsz, a szervezetedre káros.

2: pár év múlva csontsoványan is narancsbőrös leszel.

Ha tényleg annyit eszel, és semmit nem hízol, akkor genetikai dolog, sok olyan embert ismerek, aki csomót eszik, mégse hízik, mert ilyen típus.

Amit tehetsz: izomépítés.

Egyél sokat továbbra is, de egészséges ételekből. Rozskenyér, natúr joghurt, tojás, stb. És ami a legfontosabb, hogy rengeteg fehérje legyen az étrendedben, és emellett SPORT!! ez a legfontosabb:)

sok sikert!

2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen sok gyümölcs és zöldség:)
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is hízókúrán vagyok,mindent megeszek amit kívánok sok mennyiségben,de mindennap 20 percet tornázok DVD-re és sétálok a kutyusommal. hány kg vagy? cm?
2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, huszonéves. Tömegelek, de ezt neked 12 évesen nem ajánlanám :) Vékony vagyok, és nagyon nehezen tudok hízni. Úgy tudok hízni, hogy minden nap sok rizst eszek, és megháromszoroztam a szénhidrátbevitelt. Sajnos ha olyan az alakod, akkor nagyon nehéz lesz neked is hízni. Sztem olyan nincs, hogy a karodra fogsz hízni, ha hízol, akkor mindenhova hízol.
2011. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert sokan voltak hasonló cipőben, akik aztán huszon-, harminconéves korukban meg már a zsírpárnákkal küszködnek. Ha nagyon zavar a vékonyságod, ne hízni akarj, mert az nem egészséges. Tornázz, mozogj sokat, attól épülhet némi izom. Egyébként meg mit akarsz 12 évesen? Még csak most kezdesz nőiesedni. Légy türelmes!
2011. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Örölj neki! Még csak most fognak beindulni a hormonjaid,nőiesedni fogsz. 18 éves korodra visszafogod sírni ezt a gyerekkort mikor mindent bezabálhattál. 20 évesen meg majd egy kis fagyitól is nőnek majd a zsírpárnák.

Detto ugyan ez volt a hugommal, 13éves koráig pálcika volt,most meg 20évesen olyan zsírpárnái vannak hogy csak na,pedig nem sokat eszik.

2011. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt úgy hívják, hogy súlyzós edzés tömegnövelő étrenddel kombinálva. De 12 éves lányoknak nem feltétlen ajánlanám.
2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Le is írtam, hogy nem ajánlom neki, de én így hízok. De gondolom, okoskodni akartál csak.
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! amúgy genetikai cucc.
2011. szept. 18. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnos kis csokival nem lehet tömeget növelni. egyrészt nem lenne egészséges, másrészt igen egészségtelen lenne, harmadrészt nem tudsz megenni annyi csokit, hogy normálisan fejlődj.

keress rá tömegnövelő étrendre, és faljál. mellette edzés sem ártana, és akkor például izmosabb, formásabb is lehetnél, és nem kövérebb :)

2011. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!