Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni? Rengeteg...

Hogyan tudnék hízni? Rengeteg fogyókúra mellett miért nincs hízókúra?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok, és 48 kiló! Vitanimon van, mostmár feszült sem vagyok idegileg, viszont egy dekát sem tudok felszedni. Orvosnál is voltam. Ha valakinek van HASZNOS TANÁCSA, kérem írjon! Ki szenved még ilyen soványságban?
2009. ápr. 24. 14:43
 1/5 anonim válasza:
64%

Én 180 cm mellett vagyok 51,5 kg. Tehát nincs tanácsom, viszont amit tudok, hogy fénykoromban nyomtam már 56-ot is, de abban az időben Angliában voltam au-pair. Ott mindenki hízik, leírom, hogyan: napi 5x étkezés, reggelire pirítós földimogyorókrémmel vagy sonkával, sajttal, tízóraira egy banán, némi keksz vagy csoki, délben virsli vagy babkonzerv vagy szendvics, uzsonnára müzli tejben, este 7 körül meleg kaja: sült krumpli hússal, hússal töltött piték, vagy amit akarsz, este 11-kor 2-3 db keksz.

Aztán: a nyelviskolai tanuláson kívül semmi stressz, de az se nevezhető annak, nyugodt, kiegyensúlyozott életvitel, előre rögzített daily routine, stb.

Ez nálam megtette a hatását, négy hónap alatt 5 kg-t híztam, remekül néztem ki, de még jöhetett volna fel több is. Viszont amikor hazajöttem és munkába álltam, étkezés, daily routine felborult, stressz, stb., és ugyanannyi idő alatt vissza is fogytam, amennyi alatt felment.

2009. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
21%
Én csak egyet tudok ajánlani!Több édességet egyél, és egy nap többet fogadd meg mert nagyon jó lesz!Ettől hízni fogsz!
2009. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyesmi problémával vagyok de én elkezdtem inkább testépíteni. Az édesség se hat mindenkire én például heti 3-4 táblával legalább megeszek és semmi zsír nincs rajtam akkor se volt amikor nem edzettem semmit. Gyors az anyagcseréd szerintem kezdj el te is gyúrni ha majd alakítgat rajtad. :P
2009. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Válasz Én csak egyet tudok ajánlani!Több édességet egyél, és egy nap többet fogadd meg mert nagyon jó lesz!Ettől hízni fogsz!"

Persze, legyél cukorbeteg hájas disznó persze...


Én is a konditermet javaslom, nekem 20 kiló jött fel, és ennek csak kis része zsír. 70-72-ről 89,5-ig mentem fel, most visszadiétázom magam 85 körülre, hogy szálkés legyek mint a tengeri sügér aztán mehet megint az izomépítés.

2009. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy próbáltok segíteni. Lány vagyok egyébként, van egy 1,5 éves kisfiam, sajnos nem nagyon van időm magamra, apánk meg kint dolgozik,a mamák is szintén dolgoznak, ezért senki nem tud a gyerekre vigyázni, míg én elmennék tornázni. Én is éltem Nagy-britanniában, ott tényleg lehet hízni!!! Azom gondolkodom, ha más nem, magamba tömök mindig 1-2 falatot, ha kimegyek a konyhába. Édességet s eszem, sőt, a vacsim is olyan este 10 körül szokott leni, addigra végzem az itthoni dolgaimmal. Szóval még az is lehet, hogy tényleg az anyagycserém lenne ilyen gyors. Köszi mindenkinek.
2009. ápr. 25. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!