Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Hogyan vegyem rá magam...

HELP! Hogyan vegyem rá magam újra, hogy folytassam a fogyókúrát? Még 10 kilót kell fogyjak. (Eddig közel -18 kg-nál tartok)

Figyelt kérdés
Újra el lustultam. Mozogni se mozogtam egy hete, egy hete nem diétázom, eszek mindenből, abból is amit nem szabadna.. Igaz mértékkel, mert arra figyelek h ne vigyem túlzásba. Kiskorom óta túlsúlyos vagyok. Lusta voltam mozogni is. Elegem lett magamból, és elhatároztam újévkor h lefogyok az idén! Az elszántságom, és az kitartásom eddig tartott. (-18 kg) . Mit tegyek hogy újra vissza nyerjem az akarat erőmet? :( Már "csak" 10 kilót kéne fogyjak hogy elérjem a célom, de már annyira lelassult a fogyás, hogy nem tudom mit tegyek, így még mozogni is lusta voltam, meg a diétát folytatni. Kezdem azt érezni h soha nem fog sikerülni leadni ezt az utolsó 10 kilót, és ilyen disznó maradok életem végéig. :(
2011. szept. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj valami könnyebb mozgást, kevésbé szigorúbb diétát, inkább szépen lassan menjen le, mint hogy sehogy :)
2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Diéta az jó, csak már annyira kiábrándultam az egészből, hogy hetek óta alig ment le valami... Mozogni is lusta vagyok. Erre gondoltam én is, hogy könnyebb mozgás kéne.. DVD-re gondoltam , vagy szobabiciklizésre. De állítólag azok nem használnak semmit.
2011. szept. 20. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez voltam én: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..


Volt hogy majdnem feladtam,és totál kibuktam. De végül nagy küzdelmek és kitartások árán azóta 58kg vagyok :)

Ne add fel,bűnözni meg lehet csak számold bele a napi kcalodba.

Az edzést úgy oldottam meg ha nem volt kedvem hogy vettem egy jó drága L-carnitin tablettát. Gyorsan bevettem és ez után muszájnak éreztem az edzést,mert ha nem tettem akkor a carnitin felesleges volt és csak a pénzem bánta,azt meg ugye nem akarom:)

2011. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a fő, hogy ne fogd fel nyűgnek :) Például menj el egy órát sétálni, olyan szép őszünk van, az is mozgás :)
2011. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!