Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bármikor lehet Virsli-t eni?

Bármikor lehet Virsli-t eni?

Figyelt kérdés
Én ugy tudom hogy a virsli nem hízlal ha magába eszed, és ha ,magába eszed akkor bármikor lehet eni? este is?
2011. szept. 22. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Még zsír sincs benne? Mert hús sem nagyon. Akkor mi? Inkább ne edd semmikor.
2011. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden hízlal ha többet eszel belőle mint amennyi szükséges,még az agyonajnározott gyümölcsök is. :)
2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bármikor eheted, amennyiben belefér a napi kalóriaszükségletedbe, akkor nem fogsz tőle hízni, ha nem fér bele, akkor hízni fogsz tőle
2011. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy részt, hizlaló ételt még nem találtak fel, másrészt ha van pénzed ételre, akkor ilyen hulladékokat minek ennél? persze létezik nagy hús tartalmú virsli is, ezt esetben is előnyösebb tiszta húst enni.
2011. szept. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért a virsliben is van rendesen kalória. ha ez belefér a napi adagodba eheted ha meg nem akkor hízlal.
2011. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak az a sz.ar, hogy energia lehet benne, de én láttam olyan virslit, aminek 8% fehérjetartalma volt kb. megeszel 100 grammot, viszel be energiát, de hasznos tápanyagokból.. szinte semmit. ugyan ez parizerrel.
2011. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ok,hasznos tápanyag ide vagy oda.Néha lehet enni ilyeneket is. Nem lehet egész életem át töményen csirkemellet enni.
2011. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, kutyahúst vagy éppen sz.art is lehet enni, végül is, nagyszüleim a háború alatt volt hogy semmit sem ettek, nem hogy szemetet, tehát néha belefér a szemét, hisz jobb mint a semmi, ugye?
2011. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!