Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az, amiből bármikor,...

Mi az, amiből bármikor, bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb. 8 kg-ot lefogyni. Szerencsés vagyok, mert nem kívánom különösebben soha se a csokit, se a chipseket, se semmi ilyesmit. Viszont én olyan típusú vagyok, aki egész nap eszik! Unalmamban eszem, hogy csináljak valamit, általában persze jó hízlaló kajákat, de le tudok mondani róluk simán, csak mondjatok lécci pár alternatívát, amiből bármennyit és bármikor ehetek!
2011. ápr. 12. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
bármiből bármennyit ehetsz, ha a napi kalóriabeviteled deficites....más kérdés, hogy mondjuk ha egyoldalúan táplálkozol vagy egészségtelen kajákat eszel, akkor hiába leszel sovány, de szép nem feltétlen (pl. narancsbőr v fakó bőr) és egészséges meg pláne nem (túl sós, zsíros kaják---keringési problémák pl.)
2011. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nyers salátát bármennyit ehetsz.
2011. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt világos a kérdés: olyan kaját keresek, amiből RENGETEGET meg lehet enni bűntudat nélkül. És nem számít, milyen az íze.
2011. ápr. 12. 21:51
 4/21 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm! (Elsőnek is, csak attól nem lettem okosabb..)
2011. ápr. 12. 21:51
 5/21 anonim ***** válasza:
bármiből lehet rengeteget enni, csak kalóriadeficitben kell lenned...magyarul sportolj ;)
2011. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elkezdtem sportolni (igaz, mellette nem ügyeltem az étkezésemre), de csak vastagabb lettem tőle, mert az izom nőtt, de a zsír nem ment le.
2011. ápr. 12. 21:56
 7/21 anonim válasza:
Zöldségek,gyümölcsök. Esetleg próbálkozz az Update 1-es kajákkal.
2011. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Káposzta, ananász mindenképpen.

De a legjobb megoldás az lenne, ha találnál magadnak valami elfoglaltságot, hogy ne unatkozz.

2011. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 TOMAtm ***** válasza:

golyós rézcsapból akármennyit megehetsz mert nem szívódik fel a szervezetben,csupán az ürítésével vannak gondok.

na viccet félretéve,zöldségeket ehetsz nyugodtan mert alacsony a szénhidráttartalmuk.sajna a gyümölcs nem zöldség igy a gyümi kiesik(tele van gyümölcscukorral).szóval saláta,brokkoli,káposzta,paradicsom ilyenek,gomba esetleg.

2011. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Joghurtok,puffasztott szeletek,édesítőszeres cuccok(keksz,ropi)gyümölcsök...
2011. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!