Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2000 kcal+30-60 perc...

Napi 2000 kcal+30-60 perc szobabicikli és hízok?!

Figyelt kérdés

az lenne a problémám,hogy elkezdtem úgy egy hete szobabiciklizni naponta ugy 1500-2000kcal-t viszek be a szervezetemben és minden nap szobabiciklizek általában egy órát ha fáradt vagyok vagy nincs időm 30 percet. 3kg-ot híztam az elmúlt 5 napban..

17/L


2011. szept. 24. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyi energiára lenne szükséged súlytartáshoz ennyi mozgással? mennyi ez a mozgás? 30-60 perc szobabiciklizés? ez lehet elhanyagolható, vagy éppen már kisebb edzés is.

biztos nem eszel többet 1500-2000kcal-nál? miket eszel? sok sza.rtól ugyan úgy minőségi éhezésben fogsz szenvedni, mintha koplalnál, és max. zsírosodsz vele.

mit értesz hízás alatt? zsírt szedtél fel? megnőtt a hasad? nem az izmaid raktároznak több glikogént..?

néhány kérdés, hasznosabb választ lehetne adni ezek ismeretében.

2011. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2000 kcal és fél óra bicaj a legrosszabb esetben. hát, azzal nem lehet 800 kcalt elégetni, szóval nem vagy nullán. de az is lehet, hogy izom.
2011. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már nem izmosodás, hanem glükogén töltődés. de sz.ar kajálással még cifra dolgok (zsírosodás etc.) még lehetnek.
2011. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy a 2000 kcal nem biztos, hogy mindenkinek kell. Ez egy átlag meghatározás egy felnőtt nőnek, aki rendszeresen sétál plusz sportol. Neked 17 évesen ettől kevesebbet kell enni kb 1700 kcal-t, biciklizés mellett pedig építsd be a napi rendedbe a rendszeres sétát. Nem kell külön megtervezni, elég, ha ilyeneket csinálsz, hogy pl nem busszal mész fel a suliba, hanem gyalog, vagy kutyát sétáltatsz, mielőtt hazaérnél teszel egy kört a háztömb körül stb
2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is tudom melyiket tegyem be a láb edzésembe, a szobabiciklit vagy a sétát :D
2011. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"a biciklizés mellett" mondatrészt tudod értelmezni, kedves utolsó?
2011. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkettő olyan kis intenzitású edzés, hogy hogy ha egész nap egyik mellett csinálod a másikat, akkor még energiát is használsz fel vele, meg ugye 16-18 óra sétával és biciklizéssel már tényleg aktív életet élsz. bár, szerintem praktikusabb egy kemény edzést csinálni, a maradék időben meg pl. olvasni. vagy dolgozni.. :D
2011. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen magas vagy, de szerintem 2000 kalória sok.... ki kellene számolni a kalóriaigényedet...magasság, súly és aktivitás alapján. a neten van erre kalkulátor.


én 175 centimhez 1450 kalóriát állítottam be magamnak, de 1400 fölé sem szokásom menni, mert soknak érzem, nem kívánok többet...eddig 2 hét alatt 3,5 kgt fogytam. És a mozgást se viszem túlzásba. Heti 5x fél óra.


27/N

2013. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!