Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2000 kalória kell nekem a...

2000 kalória kell nekem a kalkulátor szerint. Ha 1500-at viszek be, az fogyáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Torna dvd menne mellette. Kalóriaszámlálással tervezem a dolgokat, segítenétek, hogy mire figyeljek még? pl. a szénhidráttal miért kell vigyázni? Kezdő vagyok, szívesen veszek minden ötletet.
2011. okt. 4. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen fogyni fogsz.

Aszénhidráttal az a legnagyobb baj, hogy éhes leszel tőleés akadályozza a zsírbontást.

Ha megeszed felmegy a vércukrod, erreválaszul aszervezeted insulint bocsát ki. ahogy a vércukrod lemegy az insulin marad a véredben és éhes leszel tőle.

Valamit insulin jelenlétében leáll a zsírbotás, hiszen a szervezet "tudja" hogy kapott szénhidrátot

2011. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2000 kalóriától is fogysz ha tornázol mellette
2011. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jaja, mindkettő válasz nagyon jó!

nem a CH-val kell vigyázni, hanem ezekkel a kártékony sz.arokkal, amit csinálnak/csinálunk belőlük az élelmiszeriparban. a test nem tolerálja jól, hogy baromi nagy mennyiségű cukor könnyedén bekerül a véráramba. az elmúlt millió évek alatt ilyen nem volt, hogy finomított liszt vagy cukor.

egyszerűen sz.ar, de ehetsz teljesen normális minőségűt, kell is, alapvetően nem lenne gond vele.

2011. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!