Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pro ana-sok, hogy bírják ki...

A pro ana-sok, hogy bírják ki a fast-olást? Több napig csak vizet isznak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kattant az agyuk, ezért.
2011. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése az egész. De az anorexiások lelkileg betegek.
2011. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is mondja: egy cseppet sem egészséges mentálisan az, aki elhatározza, hogy ő mától anorexiás, és ezért ha kell, napokig csak vizet iszik.


Itt egy remek cikk arról, hogy "bírják" a folyamatos éhezést:

[link]

2011. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé agyban dől el.Régebben én is látogattam ilyen oldalakat de szerencsére megjött az eszem.Akkoriban a legtöbb 3 nap fast volt.Én agyban döntöttem el és szinte örültem neki ha korgott a gyomrom de ezt ma már el sem tudnám képzelni...
2011. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első nap az kínzás....viszont a második naptól már nem érzed és hozzászokik a szervezet,ilyenkor úgy gondolja az ember hogy bármeddig bírná.

Viszont ilyen napokat csak olyankor lehet elviselni ha nem végzel fizikai munkát és lefoglalod magad egész napra,tehát nem otthon gubbasztassz. Pl. barátnőkkel vásárlás,hirtelen és kellemesen elrepül az idő és nem lehet érezni az éhséget.


Viszont ha dolgozol és feszült vagy a munkahelyen vagy otthon főzőcskézel a családnak,na akkor nem megy.

2011. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok (egészségesen élő és nem fogyyókúrázó) ember csinál évente egyszer 1-1hét tisztítókúrát. 1 hét csak vizzel vagy zöldséglével. Éntöbbször csináltam már, tényleg megújul a szervezeted utána. De ennek nem a fogyás a célja (nem is fogysz semmit,a következő héten minden visszajön) hanem a szervezet kitisztítása.

az első 3 nap szokott nehéz lenni,utána már nem vagy éhes, nem vagy fáradt.

2011. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 26. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!