Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék koplalás nélkül...

Hogyan tudnék koplalás nélkül 3-4 kg-tól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalat? Tornázom és nem is eszem sokat, mégse megy le:/ Már kezd elegem lenni... De zavar, mert pont egy helyen van az a kis felesleg is a hasamon és a derekamon. Valakinek valami tapasztalat? Tippek? Tornagyakorlatok? ezt ittam, ezt ettem? stb..


Csak azt ne írja senki,hogy tornától nem lehet fogyni, meg ilyenek, mert falnak megyek :S


2011. szept. 28. 17:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

de most mi? Kérdező, nézz meg egy tornászt. nézd meg, mennyit edz. ha fogyna tornával, lennének olyan izmai (fogyás közben lassan de biztosan veszít az ember az izomtömegéből).

nem tehetek arról, hogy ilyen a valóság. de mit írhatok arra, ha direkt leírod, hogy idézet "Csak azt ne írja senki,hogy tornától nem lehet fogyni, meg ilyenek.." ha egyszer ebben a világban, azért mert tornázol nem fogsz fogyni, akkor hogy ne tisztázzunk egy ilyen alapvető dolgot? :/

sajnálom, ha nem tudok segíteni, de amíg benned nem alakul ki az étkezés elsődlegessége az egyéb kiegészítő "dolgokkal" szemben, addig esélytelen bárhogy is segíteni. illetve le lehetne írni Neked, újra és újra ugyan azt, amit a builder.hu-n olvastál. de annak mi értelme lenne? egyszer már elolvastad. (el lehet újra :)


nem muszáj tájboxolni, én csak gondoltam leírom a legkeményebb, legtöbb energiát felhasználó (legtöbb zsírt égető) edzéseket, edzhetsz otthon is..


köszönöm, hogy Te nem seg.gfejeztél le :)

2011. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem vagy kiszolgáltatva. nem írok, ennyire érdekel a téma, itt van kb. minden fogyni vágyó számára a tudnivalók 80%-a, de te ki vagy szolgáltatva a válaszaimnak. köszi.


másik válaszoló: igen, leolthatnálak. sok értelme lenne.. egyszerűen nem értem. mint írtam, az elszánáson kívül itt van a zsírcsökkentéshez az elméleti tudnivalók kb. 80%-a. erre téged is az érdekel mikor edzettem. harcművész vagy? akkor elmondom mit edzettem ma. nem? akkor miért érdekel?

lehet a fáradtság teszi, de téged is sajnállak :( nevezzetek érzelgősnek, ritka alkalom hogy ilyen van, de ezt http://www.youtube.com/watch?v=zfePU3qWJhQ hallgatom, és sajnálom, hogy egyikőtök sem tesz az egészségéért, hanem az írásommal elégedetlen, másikótok pedig fogyasztó krémektől vár változást :(


idővel remélem ráálltok a számotokra legjobb útra, és azt követve eléritek azt, amire tényleg vágytok. én megpróbáltam segíteni, nem kevés óra (nap, hét) tanulás után, a tapasztalatokat megosztani, de senkinek nem kell megfogadni semmilyen tanácsot.

nos, kellemes estét kívánok.

2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam hogy egy s.ggfej!!
2011. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tapasztalat .Aczél. hanem betanult rizsa, fingod nincs egy átlagos ember tűréshatáráról. Menjél haza, és nézegesd magad a tükörben. A karcsúsító gélek pedig hatnak, csak megfelelően kell használni őket, és ha valakinek nincs se kedve, sem ideje, hogy állandóan ledolgozgasson minden dekát magáról, akkor külsőleg segít néha a bőrének, azokon a területeken ahonnan nehezebben megy le a felesleg. ennyi.
2011. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Úúú, bocsi ha a lelkedbe tiportam:( Ha harcművész vagy akkor minden elismerésem, bár jó tapasztalatom az ilyen sportokat végzőkkel nincsenek, bocsi. egyébként senki nem írta, hogy nem foglalkozunk az egészségünkkel:D Azért írtam hogy ki vagyok szolgáltatva a te válaszaidnak mert vagy 5öt írtál már addig:) Lehet sokat tudsz a dologról, ezt így gépen keresztül nem lehet levágni, bocsi:) Szerintem ha ennyire tanult vagy a témában nem ide kéne irogatnod. ja, és nem bunkóságból, de kicsit túk hisztisre vetted a dolgot, de ez csak az én véleményem. Te írsz valamit, visszaírok és én vagyok leszólva:/ Te írsz hülyeséget vagy értelmetlenül, vissza kérdezek és neked áll fentebb. Olyan mintha direkt kötekedni akarnál vagy hergelni ezzel. Hát pekh, nem igazán vagyok most hangulatban hozzá. Egyébként nem igazán akarok izmokat építeni (legalábbis csak normálisan) mivel lány vagyok (mily meglepő ebben a kategóriában):D További szép estét:)
2011. szept. 28. 22:15
 16/36 anonim ***** válasza:
...nekem bezzeg nem írsz vissza... :-(
2011. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Egyébként elhiszem hogy fáradt vagy, mivel egy mondaton belül is sokszor 2 témát is ugrottál... Na de mind1, nem testépítő versenyre akarok menni, csak valamit kezdeni ezzel a pár felkúszott kilóval.
2011. szept. 28. 22:21
 18/36 A kérdező kommentje:
jaj, bocsi:D Annyira el vagyok itt ezen az emberen hogy csak na:D Köszönöm a válaszodat. Örültem ennek a helyben futós dolognak, mert mostanság egy helyben ugrálok (ugrálókötelezés helyett:P). Van itthon valami krém,lehet ha lesz alkalmam kipróbálom, csak veszett büdös:S Köszönöm szépen a válaszodat, értékeltem is (remélem nem nyomtam mellé):).
2011. szept. 28. 22:24
 19/36 anonim ***** válasza:
Mindig így ír. Semmi értelme, vagy legalábbis számunkra.
2011. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nem járt-e le, mert akkor kevésbé hat. Meg fel nyitás után kb. 2 hónapig hatnak.
2011. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!