Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy semmit se...

Normális hogy semmit se fogytam még?

Figyelt kérdés
15 Éves lány vagyok. Sajnos 165 cm és 67 kg :S Szeptember elejétől kezdtem el úgy mondd fogyózni. Este 6 után nem eszem, suliba sem eszem annyit, minden nap mozgok minimum egy 20 percet. Még 1 kg-ot sem fogytam. Ez normális?:( nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem a semmiért küzdök. Más barátnőm volt h annyi volt h nem evett 6 után -5kg, másik minden nap sportolt -7kg.. én mindkettőt csinálom és semmi :( Valamit rosszul csinálok??
2011. szept. 28. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van,de nem kell aggódni,csak lassabb az anyagcseréd.=)
2011. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ne egyél 6 után idiótaság. Ehetsz, de mértékkel. És jólenne nem csokit.
2011. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minimum 20 percet mozogsz. Nem kevés az kicsit? Ha az óraközi szüneteket számoljuk, az legalább 60 perc, ami alatt lehet mozogni (nem hiszem, hogy fekszel a padban…) a suliba vezető oda- és visszaút… kocsival vagy tömegközlekedéssel jársz? Ha teheted, menj gyalog. Legalább, amíg elviselhető az idő.


Ez legalább 80-100 perc, amit mozgással tölthetsz el, de ez ugye csak sétálgatás, ami nem sok kalóriát éget. Ezen felül kéne még legalább 20 percet intenzíven mozogni. Vagy valami otthoni géppel, vagy kocogni. Gimnasztikázni otthon is lehet, ha mások előtt "nem akarod égetni" magad; nem kell hozzá felszerelés meg gép sem, csak néhány bútordarab, meg a tested.

2011. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem a minimum 20 percet hogy itthon, gimnasztika, felülés miegyébmás.. suliba persze még van tesióra, meg a sétálgatás, lépcsőzés..
2011. szept. 28. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

na itt a baj, hogy felülés, meg gimnasztika. ezek szinte alig égetnek kalóriát.

menj ki kocogni, úszni, biciklizni és csináld legalább 40 percen át, az 100x többet ér :)

2011. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, próbálom beszorítani, csak sajnos nehéz mert elég későn érek haza és tanulnom is kell :)
2011. szept. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!