Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdek R. Rékára tornázni....

Ma kezdek R. Rékára tornázni. A napi 20 perc önmagadért című dvd-re. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon bevált!2 hónapja csinálom és 7kiló lement persze diétáztam is.Nagyon jó a dvd hangulata is "RÉKÁVAL".

2009. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

esetleg leírnád milyen a diétád?

Kezdő fogyókúrás vagyok

2009. ápr. 27. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha kezdő vagy, ne ennek állj neki szerintem, hanem valami könnyebbnek.

Mert én edzett voltam, de pár napig a felsőtestet csak 10 percig bírtam.

Részletekben meg lehet csinálni elsőre is ...

de mindenki más..ha meg már van mozgós múltad akkor kiderül

2009. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na most akkor melyk réka dvd-ére kell kezdeni a tornát elsöre???diéta mellet?
2009. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is nagyon bevált Réka DVD-je, de mellette én is diétáztam ( vagy is kevesebbet ettem, nem zabáltam tele magam. Meg nem ettem édességet, fehér kenyér helyett, barna kenyeret ettem vagy magvas zsömlét, cukor helyett édesítőt használtam pl. kávéba, mellőztem a zsíros kajákat, meg ilyen kis apróságok). És egész eredményes, két hónap alatt 7-8kg ment le. Szerintem ez egész jó eredmény, én a 4szer20 perceset csináltam minden nap, az elején elég nehezen ment, sőt nem is bírtam végigcsinálni, de egész jól bele lehet rázódni. Sok sikert neked!
2009. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!