Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/F diéta és edzés tippek?

16/F diéta és edzés tippek?

Figyelt kérdés
181cm és 71kg vagyok kb. Igazából lehet nem diétáznom kéne hanem inkább edzenem mert semmit sem sportolok, és akkor fogynék is valamennyit + izmosabb is lennék. Úgysem vagyok valami jó tesiből... :S Mit ajánlotok? És tudom hogy ez a 181/71 arány még a normális keretein belül van de inkább husisabb vagyok mint izmos :D Ezért is szeretnék változtatni
2011. okt. 2. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve mikre figyeljek oda? Szóval várom a tippeket mind étkezéssel és mind edzéssel kapcsolatban
2011. okt. 2. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzést ajánlok,járj gyúrni terembe.
2011. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és ha futni is járnék, vagy ott a futópad? És étkezéssel kapcsolatban valami?
2011. okt. 2. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Járj futni,lehetőleg füves talajra.De a futópad is jó ha van lehetőséged,persze mellette kondizás.
2011. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Étkezés attól függ mit akarsz elérni.Tömeget akarsz és izmosodni,vagy még ennél is véznább satnya lenni?
2011. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennél véznább? Most egyáltalán nem vagyok vézna igazából csak annyi a bajom hogy a súlyomat nem az izom teszi ki hanem inkább a zsír... ezért is akarok valamit kezdeni, egyébként köszi a válaszokat. Étkezés: a súlyomat kb szeretném meg tartani csak zsír helyett izmot akarok. És pontosan tudom hogy zsírból sohasem lesz izom ezért is gondoltam arra hogy a diéta miatt fogyok valamennyit de az edzés miatt nő a súlyom és akkor nagyjából megtartom a súlyomat. Lehet az a baj hogy a kezdéshez már túl sok infóm van és összezavarodok.. tudom hogy edzéshez enni kell fogyáshoz meg diétázni.. szóval a kettőt nem lehet egyszerre. Akkor tartsam meg nagyjából az étrendem és menjek súlyzózni / futni?
2011. okt. 3. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne.Súlyzózz+kajálj sokat rendesen és utána szálkásíts.
2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. okt. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!