Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hot Iron? Tapasztalat valaki?

Hot Iron? Tapasztalat valaki?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki jár hot iron-ra huzamosabb ideje? Fogyás várható tőle? Én egy hónapja kezdtem el (160cm/64kg). Félek, hogy csak "nagyobb darab" leszek tőle. Mondtak már sokan sokfélét, de jó lenne személyes tapasztalat is valakitől.
2011. okt. 5. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

Viszont ha nem vagy kalóriadeficitben,nincs pontos diétád,akkor ne csodálkozz,ha terhelés hatására az izmok nőnek valamelyest.

Tömegnövelő táplálkozással mit vársz egyáltalán?

Na mindegy.

A diétától fogsz fogyni az edzéstől meg egészséges leszel.

2011. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én elmentem néhányszor, de kiábrándultam amikor végignéztem azokon akik már évek óta jártak. Nagydarab trampli csajok voltak, alig volt az alakukban nőiesség.

Kivéve az edzőt, ő jól nézett ki, habár egy cseppet talán ő is túl izmos volt már.

Mindenesetre fogyáshoz szerintem nem ez a legjobb amit választhatsz.

Ráadásul csoportban az edző nem tud mindenkire odafigyelni és ha rossz tartással csinálod a gyakorlatokat azzal ártasz a gerincednek és csúnya tartást okozhat.

2011. okt. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi számít tömegnövelő táplálkozásnak? Nem szedek semmiféle szintetikus cuccot, vagy fehérjét, ha arra gondolsz. A táplálkozásomon nem változtattam. Reggelire valami rozsos szenya + gyümölcs, ebédelni normálisan ebédelek. Amilyen menüt a cég rendel. Edzés előtt még eszek valmit amit épp anyum főzött otthon:) 6 után már semmi, max sali.
2011. okt. 6. 08:58
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

istenem, Kérdező, hogy lehetsz te is ekkora szerencsétlen?


nem is kell idézgetni.. nem eszel szintetikus cuccot meg fehérjét mi? meg 6 után nem eszel, mint egy éhező, max salit.. hogy korcsosul el így a világ.. kinéztem az ablakon: nincs háború. akkor mif@sz van? nincsenek már általános iskolák? ha nem eszel fehérjét, te isten báránya, meghalsz! és mi szintetikus dolgot nem eszel? nem eszel laborban előállított c-vitamint? az szintetikus, de fincsi is.. legalábbis a tested örülne neki.

minimális ismeretek a világról amiben egy darabig muszáj vagy élni, esetleg..


de neked elég lenne, ha készíttetsz magadnak egy szálkásító étrendet, edzéstervet, megfizeted és követed. akkor elérheted amit végül is akarsz, és még tanulni sem kell.

2011. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
az izé.. hangvételért elnézést, ugye nem bántó.
2011. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóló írta, hogy mit várok tömegnövelő táplálkozástól. Ezt nem értettem mire írja és ezért írtam, hogy nem szedek semmiféle szintetikus anyagot illetve semmiféle fehérjét meg porokat nem szedek. Teljesen normálisan a táplálkozom szerintem, nem számolgatok kalóriákat, amit megkívánok azt megeszem. Annyi, hogy 6 után mondjuk nem állok neki már pacalt enni. A kérdésem egyébként meg magára a hot iron-ra vonatkozott, hogy arról mi a tapasztalat, arra lennék kíváncsi.
2011. okt. 6. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

semmi spéci. fogyás továbbra is attól függ, hogy étkezel mellette (amit te normálisnak írtál, leginkább életben maradáson kívül semmire sem jó!) amúgy meg egy sima sport, a súlyzós edzés előnyeivel, esetleges hátrányaival.

2011. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Életben maradáshoz elég?:) Kíváncsi vagyok most már arra, hogy te hogyan táplálkozol. Mi szerinted a "normális" táplálkozás? Irodában dolgozok, napi 8 órát ülök. Sokkal több táplálékra nemigen hiszem, hogy szükségem lenne:)
2011. okt. 6. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő táplálkozás=több kalóriát viszel be,mint amennyire a testednek szüksége van és amennyit el tud égetni.
2011. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

az hogy én hogy eszem, nem képez összehasonlítási alapot a ti étkezési szokásaitokhoz. egyrészt azért, mert pl. lehet én le.szarom hogy élek-e vagy halok.

másrészt, ha tegyük fel érdekel hogy jól egyek, akkor edzés miatt annyi energiát kell bevinnem, amitől ti rosszul lennétek, de csúnyán elzsírosodnátok, mint egy oroszlánfóka.

az energia minimumot meg nem irodai munkához szabják meg, hanem az egész napos létezésed energiaköltsége, hogy az entrópiád ne növekedjen (ez már termodinamika) tehát hogy létezzél. tök mindegy, hogy mit csinálsz te napi 8 órában, ez az energiamennyiség teszi ki a napi energiaigényed jelentős részét. mozgás stb. csak ehhez adódik hozzá.

2011. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!