Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a videó valamire?

Jó ez a videó valamire?

Figyelt kérdés
ha minden második nap 1 óráig csinálnám ezt. tehát egy nap ez, másnap meg hasprés stb..? + persze figyelek az étrendre is.
2011. okt. 8. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Zsírt égetni szeretnék legfőképpen, de kicsi hasizom és feszebb comb sem ártana. Ezért csinálnám felváltva..
2011. okt. 8. 23:06
 2/4 A kérdező kommentje:
2011. okt. 8. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én is csináltam, de

1. nagyon nagyon durván lihegsz közben, és az már nem a zsírégető tartomány

2. 10 perc az semmi, legalább 40 kéne, de ebből értelemszerűen nem bírsz megcsinálni annyit.

3. kb. a 3. alkalom után iszonyat unalmassá válik, és nincs benne semmi sikerélmény, mint pl. az úszásban, a futásban, vagy a labdajátékban

4. ez nem olyan sport, amit azért csinálsz, mert kedved van hozzá, hanem mert fogyni akarsz. és ez rányomja a bélyegét az "edzésekre", mert csak muszájból csinálnod.


szerintem keress egy olyan sportot, amit szívesen űzöl, mert miután lefogytál, is kell majd sportolnod valamennyit, ha nem akarsz visszahízni. Gondolom ezt nem tudnád heti 2-3x egy életen át lenyomni.

Járj ki futni a ház körül, vagy reggelente menj el úszni, szobabiciklizz, iratkozz be valami király zsírégető órára (aerobic, zumba, spinning), vagy csak kirándulj sokat hegyre fel, völgybe le, ezek ugyanolyan jók, sőt, hatásosabbak és élvezetesebbek is, mint ez az ugribugri...

2011. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A futást nem javasolták scoliosis miatt, reggelente nincs alkalmam futni úszni, mivel sulizok. Délután 5re érek haza minden nap, + még tanulás, úgyohgy a kirándulgatás is max hétvégére tervezhetem. De most jelenleg is pocsék idő van. havas eső esik.
2011. okt. 9. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!