Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kókuszgolyó szindrómám van....

Kókuszgolyó szindrómám van. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Állandóan kókuszgolyót ennék, ez ugye nincs jó hatással a fogyásra. Hogyan szokjak le róla?
2011. okt. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy napot szentelj rá hogy csakis kókuszgolyót eszel amennyit bírsz,ha nem kívánod már akkor is. De most komolyan. Hidd el...soha többé nem fogod kívánni.

Ettől az egy alkalomtól meg nem fogsz hízni.

2011. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én egyszer ezzel a céllal befaltam három tábla mogyorós csokit egy ültő helyemben, de azóta is szeretem. Kérdező! Önuralom, és egyél sok egészséges tápanyagot, hogy ne legyél éhes.
2011. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Ez a varázsszó. Itt kínálkozik nálunk is a hűtőben, de én erősebb vagyok, háhá. :D
2011. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dagi vagy.
2011. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak jelzem, a rosszullétig esszük magunkat, hátha egy életre megutáljuk metódus nálam se vált be.


Ételundorhoz igen akut és elhúzódó ételmérgezés kell, romlott kajától mégpedig, na, ilyen már sajnos volt (nem szándékosan).



Édességről való lejövéshez tudni kéne melyik típusú nassfüggő vagy.

- Van az a fajta, aki az ízével "el tud telni", azok, csak nehezen bírnak megvonni maguktól valami kedvelt ízt (még álmukban is nass-nass-nass), de mértéket tartani tudnak. Ha ilyen vagy, akkor egyél meg időnként egy-egy szemet, számold bele a kalórialimitedbe, és ennyi.

- Na meg van az a fajta, aki ha egy falatot is eszik álmai üres kalóriabombájából, vérszemet kap, egyre jobban és jobban kívánja, na nekik az alkalmankénti egy-két szem inkább kínzás. Ha ilyen eset vagy, akkor szigorú szárazelvonás, jó sokáig. Ha sikerül elszokni egy íztől, egy idő után már nem hiányzik annyira... de ha nagyon súlyos a pszichés függés, akkor az a szitu, mint a leszokott alkeszoknak - "az egye fene, egy pohárka belefér" alkalom nos... nem fér bele, visszaesés.


Alternatívaként kipróbálhatsz ilyen diétás kókuszgolyókat is. Van amiben keksz helyett édesítőszeres sovány túró vagy répareszelék van, ezek kímélőbbek kalóriaügyben. Esetleg zabpehelyből/zabkorpából szintén édesítőszerrel még mindig jobb, úgyse túl lightos ha sokat eszel, de messze nem olyan vészes, mint az eredeti.

2011. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!