Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás vacsorát...

Milyen fogyókúrás vacsorát csináljak?

Figyelt kérdés

Valami egyszerű és gyors fogyókúrás kaját szeretnék csinálni. Inkább főzni akarnék, mint sütni.

Ezek vannak itthon: sárgarépa, hagyma, paradicsom, csirkecomb, darált hús, majonéz, ketchup


2011. okt. 12. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ezért írtam a tudatlant.

aki csak a tömegvesztést nézi, annak minden más lényegtelen. egészség, izomtömeg-vesztés, le van sz.arva. ilyenek a 90 napos kúrákat követők, az anorexiások, de szerintem az egészről a társadalom, a politikai vezetés tehet. tényleg nem előnyös képet látnak az emberek, de a maguk boldogsága, boldogulása már a maguk dolga.. csak megérdemelnének sokkal mélyrehatóbb és pontosabb képzést pl. táplálkozással kapcsolatban :/

2011. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a veszekedés megint...


A kérdésre válaszoljatok, ne itt vitatkozzatok!


Off vége :)


Kaja: amit én csinálnék: tepsi aljába olivaolaj, rá a hús, hagyma, répa, paradicsom, esetleg sajt, és megsütném.

Főzve: Csirkecomb nem tudom hogy, valahogy hagymásan elkészítve, főzve vagy nemtom (nem szeretem :P) mellé sült sárgarépa (kevés olajon) vagy párolva + paradicsom nyersen.

2011. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
részben igazat adnék a második hozzászólónak. Nem jó, hogyha kihagyod a vacsit, mert a szervezeted ( mivel gondolom nem ebéd után mész aludni) még elvárná az energia löketet estére, hogy ha esetleg tanulsz, vagy bármi hasonló, ne legyél hulla. Ráadásul nagyon fontos, hogy ne hagyj ki étkezést... ( a napi ötszöri kis adagos étkezés a legjobb...) mert ha kihagysz egy vacsit vagy egy ebédet, a szervezeted azt hiszi, hogy válság van, és raktározni kezd, vagy ami még rosszabb, ha sokáig ( mondjuk 5-6 órán át) nem eszel, akkor a zsír helyett az izom szöveteidet kezdi el bontani... ( Végszónak, ne haragudj hogy ilyen sokat írtam, remélem elhiszed, hogy nem csak okoskodni akartam, és még valami, hogy kicsi motivációt is adjak az egészséges életmódhoz. Én dietetikus segítségével( csak tanácsokkal, semmi más) 3 hónap alatt leadtam 6 kilót, úgy, hogy nem éheztem, és finomakat ettem. Szerintem ez nem rossz :)
2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
a hosszan író vagyok, és bocsi a félreírásért, nem a második, hanem a harmadik hozzászólónak adnék igazat :$ bocsánat )
2012. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!