Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem lenne csak nagy segitség...

Nekem lenne csak nagy segitség ha mindenki leírná mindennap hogy milyen fogyókúrás ebédet vacsorát eszik?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom már mit egyek:S
2011. febr. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Saláta
2011. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

főzeléket(joghurt+turmix habarás+kevés liszt)

párolt zöldségek, zöldségek

husok, (csirke, pulyka) halak, tojás, pörkölt csirkemellből(csíkokra vágva, kevés olajon jó hagymásan:)

gombapörkölt (kevés oljaon szintén jó hagymásan)

levesek(gyümölcsleves azt nem eszek inkább magában a gyümit, paradicsomleves fűszeresen, a többi zöldség-tojás-karfiol-karalábé-pulykaragu stb )

barnarizs, köles, krumpli, rizs+bele párolt zöldségek (főleg gomba, répa, borsó, kukorica)

rizseshús

durumtészta, teljes kiőrlésű tészta összekeverem fűszerekkel, zöldségekkel (gomba, brokkoli, karfiol, paradicsom) +sonka v csirkemell v hal v tojás+mozzerella sajt, tepsis krumpli(főtt krumplit karikára vágni, hagymát+zöldségeket 1ek olajon megpirítani rátenni a krumplit, ráütök 2-3tojást+mozzerella

barnarizs+sovány tej+édesítő_tejberizs+gyümölcsöntet

lecsó, rakott karfiol-bab-brokkoli tojással, csirkehúsból

vacsi:tojásleves, zöldségleves, husik, tojás, hal, zöldségek, kefír, joghurt de én általában egy pohár joghurtot+2db zöld almát szoktam enni (van aki azt modnja gyümit már ne vacsira nekem ez jött be)

2011. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] oldalon iszonyú sok étrend van, válogass.
2012. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!