Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak ujra le?...

Hogyan fogyjak ujra le? Valaki edzestervet keszitene nekem? Minnel hamarabb szeretnek fogyni;)

Figyelt kérdés

A gond az hogy beteg voltam es sok plusz kilot felszedtem kozben igy 161 cm es 67 kilo vagyok ami nagyon sok:((

szeretnek jo par kilot le adni..legalabb 10 et van szobabiciklim es gugolok is szivesen az utobbi harom napban mindennap megiszok ket liter vizet


2011. okt. 12. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

precíz szálkásító étrend követésével és komoly, lehetőleg mondjuk 1,5 órás edzésekkel simán elérnéd. gyorsabban mint ahogy én elmosogatok, 10-20 hét alatt lepucolnád a zsírod.

tájbox kezdésnek jó mozgás is lehetne.

2011. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es ilyen szallkasito etrendet honnan?
2011. okt. 13. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

rákeresel a zInterneten? :)

builder.hu-hun, akárhol. minden sport oldal foglalkozik vele, elvileg tucatnyi életmód-tanács oldal is lényegében ezt írná le..

ajánlott keresések: "builder.hu alapismeretek"

"szálkásító étrend" "orvosilexikon kcal" <- ezzel tudsz következtetni rá, mennyi energiával és tápanyaggal működsz, természetesen csak körülbelül.

2011. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!