Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lehet a lépcsőzés a...

Hatásos lehet a lépcsőzés a fogyókúrámban?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. 171 cm, és 66 kg. Minimum 6 kg-ot szeretnék fogyni, de inkább többet. Szerény körülmények között élünk, így nincs pénzem kondi, uszoda bérletre, stb. Kitaláltam magamnak egy rendszert. A véleményeteket kérdezném, hogy működni fog-e. Lényege, hogy a fehér kenyeret teljes kiörlésűre cserélem, 6 után már nem eszem, és minden nap mozgok 1 órát. Felfutok az 1-ről a 10.-re, lejövök lifttel, és újra felfutok, stb. Ez lenne hozzá a mozgásom. Vélemények?
2011. okt. 13. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó,nekem ajánlották,csak én örülök ha a 4.emeletre felmegyek:-)
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,véletlen elküldtem,ha fogod birni,akkor tuti haszálni fog:-)
2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez tök jó :) csak nehéz lesz :)

csinálj még melléé pár felülést és 1 hónapmulva naon jó alakod lesz :) sztem nem is kell 1 hónap see

2011. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha spórolósan is csinálod, inkább egész napra oszd be a szűkös élelmiszer keretet, ne fogyaszd el mindet délutánig.

egyébként minőségi éhezés mellett elég nehéz zsírból fogyni sajnos, illetve éhezés végstádiumában persze zsír is felhasználásra kerül. ezért van az, hogy a kövér emberek nagy része éhező (minőségileg) a "normál testalkatúaknak" meg van pénze általában elég húsra, tápanyagra, vagy nincs de egész nap fizikai munkát végeznek..

2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyanyáink is tudták, hogy ha elhagyjuk a vacsorát, az fogyáshoz vezet. Ez ilyen mostani duma, hogy nem zsírból fog menni..Nos, aki bele lát a szervezetembe, annak elhiszem, más körülmények között maradok a megszokott dolgoknál.

Én reggelizem (tk.kenyér 2 szelet, rá valami felvágott), 10körül gyümölcs, délben ebéd (vagy leves - imádom, vagy valami husi, fél adag körettel, fél adag zöldséggel, 4körül gyümölcs, és utána már csak iszok, sok vizet, vagy zöld teát, vagy gyümölcslevet, ha van íze akkor már nem is vagyok olyan éhes. Csak megszokás az egész. S mivel max. 10 órát "éhezik" a szervezeted, nem lesz semmilyen negatív következménye. Azt meg nem hiszem el, hogy ha ezzel a módszerrel fogyok (én pl. 5 kilót alig 2 hónap alatt)akkor az csak víz vagy épp izom...ez butaság.

Nem testépítők vagyunk, szóval hülyeség egy normál testalkatú lánynak vacsorára is húst enni.

A mozgásod nagyon jó, hallottam, hogy hatásos a lépcsőzés, s legalább ingyen van :)

Sok sikert! :D

2011. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

van egy új késem. bárkibe beleláthatok.


nagyanyáink, kib.aszott távol voltak az egészséges táplálkozástól, de le lehet ragadni azon a szinten. de a konzervatizmus amit tisztelek nem egyenlő azzal, hogy a szegényes táplálkozást kell követni *fészpalm*

2011. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet, mármint a lépcsőzés. Már én is tervezem, a munkahelyemen az első emeleten dolgozok, és az alagsorban öltözök, de többször le kell menni ezért-azért, valszinüleg én is gylog fogok járni! Sok kitartást!!
2011. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le 61kgról 52-re, hogy 5-6 után nem ettem, előtte viszont mindent úgy ahogy szoktam.(hús,pizza,hamburger,tényleg minden) És nem sportoltam semmit. Ezt már amúgy leírtam egszer, és jöttek is olyan válaszok, hogy ez nem igaz és hülye vagyok. De olyan jót nevetek az ilyen hülyéken akik meghazudtolják azt ami megtörtént :D Biztos megint lesznek. De egyszerűen nem fogom fel, hogy hogy lehet az embereknek annyira kevés eszük, hogy ne fogják fel, hogy ha valamit nem eszek meg attól fogyok... De mindegy ő bajuk.
2011. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet vannak, akik nem fogják fel azt, hogy ha valamit nem eszünk meg, akkor attól nem hízunk, de vannak olyan emberek is, akik nem értik meg, hogy egy olyan aktív és fontos életciklus alatt mint az alvás, megvonni a testtől esszenciális tápanyagokat kimondottan negatív hatásokat eredményez. illetve pozitív folyamatok elmaradását, én ezt negatív hatásnak írnám le.
2011. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt egy percig sem mondtam, hogy egészséges. De még mindig egészségesebb mint a koplalás és a divatos fogyókúrák. Mert én napközben az égvilágon minden tápanyagot beviszek a szervezetembe, még többet is mint kéne.A szalonnától a több kiló gyümölcsig tényleg mindent,és nem számolglatom a kalóriákat. És számomra ez a legbetarthatóbb "fogyókúra" mert imádok enni és kb 2 napig bírnám süti, csoki, fehérkenyér nélkül. Így meg este tudom, hogy már csak reggelig kell kibírni és ehetek újra. Ez így nem olyan vészes.
2011. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!