Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valaki összegezni?...

Segítene valaki összegezni? Melyik napszakban milyen ételt egyek, mikor érdemes sportolni, miben van sok fehérje és van-e valamilyen hiba, amit véletlenül se kövessek el?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!
2009. máj. 1. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ajánlom a norbi titok c. könyvet, ott mindez össze van foglalva :)
2009. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hasonló kérdésre a minap válaszoltam, bemásolom ide is :)


Az én mai menüm:

reggeli: kefír zabkorpával és lenmaggal, 1 dl 1,5-ös tej

tízórai: 1 alma

ebéd: tárkonyos raguleves sok-sok csirkehússal (tejföl és galuska nélkül persze)

uzsonna: natúr yoghurt sovány túróval

vacsora: grillcsirke salátával (salátalevél, hagyma, paradicsom, paprika, retek, fetasajt)


Mellette heti 5x 60 perc szobabicikli (110-es pulzussal, középerős) + 2x60 perc erősítés vagy aerobik.


A kaja lényege, hogy semmi cukor, fehérliszt, banán és társai, üdítőital, zsír, nem sózok, keveset fűszerezek.


Reggelire eszem szénhidrátot (lehet pici rozskenyér, graham kenyér ilyesmi sonkával, sok zöldséggel vagy kefirrel, esetleg korpovit keksszel)

Tízóraira megy a gyümölcs, leginkább alma, de lehet más alacsonyabb szénhidrát-tartalmú is.

Ebéd: általában leves husival, sok zöldséggel vagy önmagával sürített főzelék vagy csirkemell párolt zöldséggel, savanyúsággal

uzsi: yoghurt, túró

vacsi: sonka vagy csirkecomb, mell zöld salátával, sajttal (nem trapista, hanem feta, mozarella)


Érdemes néha bekukucskálni a kalóriatáblázatokba, megnézni az egyes ételek összetételét, én ott sokmindennel szembesültem, amit korábban rosszul csináltam.


Napi 2 liter folyadék, víz vagy gyenge tea (ált zöld) ízesítés nélkül.


Az egyes étkezéseknél degeszre eszem magam , nincs korlátozva a mennyiség (kivéve a reggeli kenyér), lassan eszem, hagyok időt a testemnek, hogy jelezzen az éhség-jóllakottság-központnak :)

Sosem éhezem :D


Én most így fogyok szépen, a narancsbőröm gyakorlatilag egy hónap alatt eltűnt, pedig volt rendesen (9 hónapja szültem)

2009. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!