Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem merek enni, de a falra...

Nem merek enni, de a falra mászom az éhségtől? Mai nap nem sikerült fogyókúrásra.

Figyelt kérdés

Ma ettem:12körül egy piritós kenyeret vajjal egy almát és egy rántott hús szelet kb 1/5-ét.

Most este van,már nem merek semmit enni,mert olyan dagadt vagyok és ezért utálom magam.Nincs semmi nulla kalóriás laktató bármi?

173/71


2011. okt. 17. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az nem merült fel benned, hogy azért mászol falra az éhségtől, mert koplalsz? Tudod, az ilyesmit nem szereti a szervezet. A 300 kcal-t jó, ha megüti, amit leírtál, bár jó eséllyel annyit se. Van valami lövésed róla, hogy mennyi kéne MINIMUM egy fogyókúrázó embernek?
2011. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tetris válasza:
Ha nem bírsz magaddal, akkor egyél. De olyat,ami nem túl hízlaló. Igyál meg egy pohár tejet, egyél almát, rágicsálj tökmagot, joghurtot is ehetsz. De ahogy az előző is leírta, ha túléhezteted magad, akkor inkább hízni fogsz, mintsem fogyni. Inkább egyél, ha éhes vagy, csak a mennyiségre ügyelj!
2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetris válasza:
Vegyél a bioboltban Bulátát. Ez nassolnivaló, de egészséges, és nem is hízlal.
2011. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ez a nap nem, akkor milyen a "fogyókúrás"?

Jézusom... és csodálkozol, hogy nem fogysz...

A fejedben kellene először is rendet tenni, de ahhoz is kéne némi energia!

2011. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja, hogy a tested okosabb nálad.
2011. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te normális vagy hogy ennyit eszel egész nap? jó úton haladsz az anorexia felé. hány éves vagy?
2011. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egyél!


Az evolúcióban ezt nevezik természetes kiválasztódásnak!

2011. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ennyi még a szívmüküdésed fedezésére se volt elég
2011. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Őm,én már fogytam 90-ről 71re!

Elég rövid időn belül.

Nekem 50 kiló kell.Nem fogok belehalni,nem választódóm le természetes szelekcíóval;)


Akkor még: van házi almánk,nem tudom milyen fajta,elég édes,ebből következik hogy hízlaló is?

2011. okt. 17. 19:27
 10/16 A kérdező kommentje:

Most kicsit megfáztam,rossz kedvem van nem volt kedvem enni napközben,de most nagyon rám jött.

Egészséges vagyok,most jöttem az orvostól a leleteimmel,csináltak teljes vérképet.Minden tökéletes:)


Kefir hizlal?

2011. okt. 17. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!