Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm fogyókúrás...

Egy ismerősöm fogyókúrás módszere:valahol azt hallotta, a gyomor kiürüléséhez 12 óra szükséges, ezért ő 12 óránként eszik BÁRMIT, amit megkíván. A véleményetek érdekelne. Szerintetek ez egészséges, és tartós?

Figyelt kérdés
Állítólag a mennyiségre figyel csak. Ha csokit, akkor akár egy táblányit is megeszik, de utána 18 órán át semmit! Csak vizet. Kb.3 hónap alatt látványosan lefogyott (nagyon sokat, szerintem több, mint 20 kilót), nagyon csinos.
2011. okt. 18. 19:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Képet küldeni nem tudok, nem vagyunk olyan kapcsolatban, de a csinosságot az előző 'állapotához" mértem, nem férfi szemmel...közel 100

kilóról biztosan több, mint 20at adott le, és nem sportol.....némi mozgás volt, mert volt, aki látta sétálni (ha ez számít). Engem a módszerről mondott véleményetek érdekelt egészségi szempontból. Azt hittem, ez is valami új őrület, de semmit nem találtam róla. Egyetértünk, köszönöm.

2011. okt. 18. 22:46
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

"volt aki látta sétálni"


vááááááááááá sírok:D:D


írod, hogy csinos majd az t is írod, hogy 100-ról ment le 80-ra. Mivel ilyet, hogy csinos, nem mondunk férfira, gondolom nőről van szó, ebben az esetben viszont... WTF, hogy a p.icsába lehet csinos egy 80 kilós nő???

2011. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ezen a fórumon már lassan nem lehet mást csinálni mint sírni, kész. a mindennapjain úgy sem nagyon sír az ember, már-már beszáradnának a könnycsatornák. :D

ezzel nem Kérdező írását akartam kritizálni, ezt csak az utolsó kommentre írtam.

2011. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi, Aczél......

Előzőnek üzenem: igen, nőről van szó, és ha láttad volna KÖZEL 100 kilósnak, akkor ez nem lenne kérdés számodra sem....amúgy csak a 40 kilós nők csinosak???? Én meg ettől sírhatnék, ha Aczél nem az előbb javasolta volna a "beszárítást"......:D Köszönöm!

2011. okt. 20. 19:12
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Magasság függő, ha 2méter magas akkor elnézést kérek a többiek nevében is, viszont ha 80kilósan mondjuk 165 akkor megkockáztatom hogy nem csinos.
2011. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Van ilyen "őrület", a neve leangains. Annyi a lényeg,hogy 8 órán át ehetsz,amit akarsz és utána 16 órán át csak vizet ihatsz. Időszakos böjtölés. Amúgy szerintem is lehet egy 80 kilós nő csinos, bár inkább a mozgás+diéta,mint a koplalás.
2014. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!