Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz nem fogyókúra, de kiváncs...

Igaz nem fogyókúra, de kiváncsi vagyok, hogy mit szóltok az én étrendemhez, súlyt tartok, csak érdekelne a véleményetek, nem is nagyon tudom hogy jó e vagy nem, nem szoktam ilyennel foglalkozni?

Figyelt kérdés

szóval gimnazista vagyok 165cm és 50 és lány-mindig ezzel kezdi mindenki szóval ezek az adataim

napi szinten a fizikai aktivitásom annyi hogy kb fél óra intenzív séta a suliba, itthoni házimunka-ez ilyen mosogatás, porszívózás, takarítás stb és itthon 1 órás szobabiciklizés

reggelim még itthon kb 60-70gramm sima natur aprószemzés zabpehely-fahéjas vízbe felfőzve+hozzákeverek egy ilyen vitaminos-csonterősítős ital (ami 120kcal )

tízórai szendvics-2szelet teljes kiőrlésű/barna/rozsos/graham kenyér(mikor melyiket veszem szeretem váltogatni őket)+2 szelet sonka+1 szelet soványabb sajt+és zöldség(ami mostanság lila vagy vöröshagyma, ubroka retek és paprikából áll)

gimibe még gyümölcs(mandarin, banán, alma vagy körte)-ezt is váltogatom

ebédem_ pl a mai egy tál spenótfőzelék(kb 2-3merítőkanál)2db főtt tojás- de ez itt változatos mikor mi, de főleg főzelék, rizs, krumpli, hús, hal, tojás és zöldség avgy saláta

vacsora ma pl 6db paprika(imádom a paprikát főleg a pirosat):D 150gramm cottage cheese 5 szelet sonkával de itt is változatos általában joghurt vagy túró 3-4 almával(finom itthoni) fahéjjal megszórva

köszönöm minden véleményt szívesen fogadok

illetve még az érdeklene hogy van ami hiányzik avgy valamiből több kevesebb kéne

köszönöm a türelmed


2011. okt. 21. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
igazából azért is érdekelne mivel hogy jön a hidegebb, nyirkosabb idő nálunk is beköszöntött a megfázás, nagyon sok osztálytársam beteg már most nem szeretném elkapni és szerintem sokat tehetünk a táplálkozással, ezért érdekelne hogy van amiből hiányt szenvedek, többet kéne ennem?
2011. okt. 21. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha jól érzed magad a bőrödben akkor ez így tökéletes!

Ilyen étrend és mozgás mellett nem kell tartanod az elhízástól, nyugodtan vihetsz be több szénhidrátot, súlytartáshoz szerintem nem az a normális ha az ember délután és este már nem is eszik szinte semmi szénhidrátot.

2011. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egészségesen étkezel és mozogsz is. Bár nem vagyok szakember, sokat olvastam a témában, és fehérjét és vitamint eleget viszel be, nem eszel zsíros kajákat, eszel főtt ételt. Rendben van így szerintem.


A megfázásra a sok C vitamin és a méz, ami nekem be szokott válni. Ha napi 1 kanál mézet elfogyasztasz, szerintem megelőzheted vagy orvosolhatod a bajt. Persze nem mondom, h ha kapsz egy tüszős mandulagyulladást arra is elég egy kanál még meg egy kis c vitamin.

2011. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50éves gimnazista az odabasz...
2011. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

utolsó:):) jót nevettem bocsi elírtam szóval 50 kilo vagyok:)

2011. okt. 22. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem súlytartáshoz egy kicsit többet kéne enned.:) én kb ennyit ettem fogyókúrám alatt
2011. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!