Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap 1 órát kocogok...

Minden nap 1 órát kocogok reggel. S elkezdtem hízni is. Kell szünetnapot tartanom? Hogy fogyjak le 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Iszonyúan depressziós és idegbeteg lettem már attól, hogy újra dagadt g.ci lettem. Hányok magamtól, mert megint kövér lettem. A leírtak alapján nem látszik, de hányinger ahogy kinézek most. 73 kg-ról fogytam le 63 kg-ra és 56 kg a CÉLOM. Ezt napi futásokkal és normális evéssel értem el. Most meg elkezdtem hízni, de nem tudom hogy mi a sz.rtól. Most 68 kg lettem (az meg már majdnem 73!). Undorító ahogy kinézek, már legrosszabbra is gondoltam, de azt nem írom le. 170 cm magas vagyok.


SEGÍTSETEK!


2011. okt. 22. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy csak izmosodtál? mivel az izom is tömeg, tehát attól is mutathat többet a mérleg...?!
2011. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mértél centiket? az sokkal többet számít. ha a centik nem változtak, akkor simán csak több vizet raktároz a szervezeted. 1 hét alatt nem lehet 5 kiló zsírt felszedni nyugi :D

mikor fog megjönni? én előtte 4 kilóval több vagyok :/

2011. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kenyerhaj válasza:
0%
Az idegbetegség és a depresszió visszafordíthatatlan hízást okoz! :D amúgy meg a 170 centidhez szerintem jó vágósúlyban vagy..egy talicska bél kijönne belőled,az tuti! :D :D
2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a r.hadék centik is feljöttek. plusz 5 cm mindenhol...nem tudom, hogy mit csináljak...
2011. okt. 23. 08:42
 5/9 A kérdező kommentje:
SAJNOS menzeszem nekem nincs. Szóval erre nem is lehet alapozni mivel PCOs vagyok...kv@ sz@r...olyan vastag a combom mint egy elefántnak...60cm...s ez előtt meg a derekem volt 60 cm és nem a combom!!!! Hányinger...
2011. okt. 23. 08:49
 6/9 anonim válasza:
Ne parázz, ne várj hirtelen fogyást, mert az sosem jön be, szánj inkább több hónapot arra, hogy látszódjon a futásaid eredménye és addig ne is foglalkozz azzal, hogy hány kiló vagy meg hány centi... étrendre meg figyelj oda, a gyúrósoknak van tök jó étrendjük a fogyáshoz.. futást meg tudod... ha lehet ne 3 perc legyen ...a lényeg, hogy sokáig fuss, jól kiizzadj, kifulladj, de inkább csak kocogással, mint sprinttel... na jó néha belegyorsíthatsz:)
2011. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Dettó ez a helyzet nálam is :((( Szülés után vagyok, minden nap vagy futok vagy tornázok 1 órát, és kerülöm a szénhidrátot, de én is csak dagadok. Terhesség előtt a kocogástól gyönyörűen mentek le a kilók. Nem értem, h mi van.
2011. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tervezd újra az étrended, figyelj oda, hogy elég mikro és makro tápanyagot viszel-e be. ha nem, akkor hajlamos zsírosodni a test.

ezen kívül nem árt futás mellett teljes testes edzést is csinálni, illetve a futást meg tovább fejleszti az ember intervallumos futássá, mert az edzés intenzitását növeljük, ha komolyan gondoljuk az edzést.


első közelítésre ezeket ajánlanám. és valamivel több nyugalmat. ha már magadtól hányingered van, akkor mit csinálsz, ha valami gyomorforgató dolog történik a közeledben? kidobod a taccsot..? kis higgadtság a legkétségbeejtőbb helyzetben is, ez sokat fog segíteni.

2011. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello, jelenleg mi újság? hogy vagy?
2012. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!