Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos testalkatú férfina...

Egy átlagos testalkatú férfinak mennyi szénhidrát kell egy nap?

Figyelt kérdés

Diéta alatt egy átlagos testalkatú, férfinak hány gramm szénhidrát bevitele javasolt egy nap? Cél alakformálás, vagyis a megmaradt már nem sok zsír eltüntetése;

Valahol az írták hogy egy átlagos férfinak kb napi 150g bevitele szükséges, de találkoztam egy kalkulátorral is amelynél a számítások után, vagy 250g szénhidrát jött ki napi szinten.. hát az egyik nem stimmel az biztos..

Köszönöm a segítséget!


2011. okt. 23. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet hajszálpontosan megmondani ,mert lehet a 3g/tskg al is eléred a célod.Amugy nem mindegy hogy 4főtt krumplit eszik valaki vagy 2főtt krumplit meg 300g zöldséget.

Az utóbbi laktatóbb és kb ugyanyannyi ch. Ha pirítósból meg krumpliból akarod megoldani akkor tényleg nagyon kevés ahhoz hogy jól lakj.

2011. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jogos, a délelőtti pirítóst le is akarom cserélni, mert túl sok szénhidrát a kalória tartalmához képest, arra gondoltam hogy valami natúr magasabb rost tartalmú gabonapelyhet ennék helyette sovány tejjel reggel, az kalória gazdag, és laktatóbb is, szénhidrátba meg nem is több egy tál szerintem.
2011. okt. 27. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!