Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta-e már valaki a...

Próbálta-e már valaki a Forever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó készüléket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérlek! Please! HA NEM PRÓBÁLTAD ezt a készüléket, kérlek, ne! ne! ne! írd meg az elméleti feltevésedet arról, hogy lehetséges-e az ultrahangos zsírbontás, meg hogy mekkora barom, aki hisz az ilyesmiben, meg hogy lusta az, aki ilyet használ, meg hogy az ultrahang csak magzatok vizsgálatára való! HA PRÓBÁLTAD, akkor viszont pozitív és negatív véleményekre is kíváncsi lennék!
2011. okt. 25. 14:26
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
45%
Közöltem a szitut hogy tudja mikor tudok véleményt momdani :D
2012. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Szia, én próbáltam a gépet, egész jó! Nem vettem meg, de kölcsönkértem egy barátnőm gépét, aki áradozott róla, és akinek belefért a büdzséjébe :-) Csodát ne várj, de abban biztos lehetsz, hogy feszesebb lesz a bőröd, a narancsbőr meg eltűnik róla, már ez is valami, nem? Nekem a combom volt problémás,(32 leszek), most sokkal jobb,nincs az a lityi-lötyi hatás. Ja, és 31-es farmer helyett elég a 30-as! Persze nem biztos, hogy a gép csinálta a nagy truvájt, mert állandóan csak szaunáztam meg diétáztam mellette. Mindegy, nekem egész jól bevált.
2012. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
38%
Semmit se ér kidobtam 150 ropit
2012. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 demeve ***** válasza:
100%

Anyám hasa (2 gyerek, alma testalkat, löttyedt, nagy... sorolhatnám) 6*45 perc után 42-ről 38 méretre ment le. Egy szabályt tartott be mellette: ivott napi 3 l vizet. Neki amúgy még löttyedtebb lett a hasa, mert nem nagyon volt hasizma, és a bőr alatt túl hirtelen ürült ki a zsír. Most akarja a kövi 6 kezelést, hogy feszesebb legyen a bőre.

Még vmi: neki iszonyat kipirosodott, kiütéses lett a bőre a géltől (állítólag) - bár sztem meg attól, hogy olyan volt a teste (a nyirokrendszere) a sok dohánytól, mint egy hamutál, és ezt nem bírta a bőre. De ez csak az én véleményem.

Lényeg: ha vki tudja használni SZAKSZERŰEN, akkor kizárt, hogy nem használ. Attól függ, kinek milyen masszív a zsírpárnája. Anyámé nem volt masszív, hanem laza szerkezetű volt, tehát neki az átlagnál gyorsabban ment le a zsír.

Én most szoptatás miatt nem használhatom, de nyárra bevetem mindenféleképp!!!!!!!

2012. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
71%
hát nagyon okosak az emberek..ilyen készülékeket odadobnak olyanoknak,akiknek fingjuk nincs az egészről.elárulom h a sűrű ultrahang használattól csontritkulás alakul ki.gratulálok mindenkinek aki naponta használja.az arcon nem véletlen használjuk a vendégeken heti 1x.(üdv:kozmetikus)
2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

Tavaly jártam szalonba ilyen kezelésre, de csak annyit mondott a csajszi (aki szerintem nem kozmetikus volt, hanem csak kibérelte -többek között- ezt a gépet és végezte vele a kezeléseket. Azért gondolom, hogy nem kozmetikus volt, mert a szalonból ez derült ki, csak egy ágy volt bent semmi más), szóval annyit mondott, hogy egy nap nem lehet minden testrészt egyszerre, mert nem bírja a nyirokrendszer. Így naponta visszarendelt. Ami nagy buli volt, mert marha messze laktam (70 km), így nem is jártam sokáig. Idén szültem, így én is inkább vateráztam egy forever slimet. Hamarosan megkapom. Mire vigyázzak használatkor? (hányszor hetente, napi max mennyit? mely testrészeket egyszerre?)

Csak félig vagyok lusta. Nagy újévi "lefogokfogyni akció" keretein belül leptem meg magam a géppel. De emellett szobabicikli és callanetics tornát is nyomom. Meg találtam flabélost "csak" 20 km-re... :)

2012. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 demeve ***** válasza:
78%

Sztem heti 1x érdemes egy nagy testrészt (vagy párosat) kb. 40 percig, vagy heti 2x 20 perc ugyanarra a testrészre min. 3 nap szünettel. Nagyon fontos, hogy minden nap megidd a 3 l vizet (legjobb tapasztalataim szerint az almaecetes víz), és ne egyél lehetőleg semmilyen szénhidrátot, mert "visszaköt" a már lebontott zsír (remélem jól fogalmazok).


A terhesség 7. hónapjában -5 kg-nál tartottam, 56kg és 167cm; szidtam a kismamákat, hogy miért zabálnak meg ülnek a babérjaikon, sülés utáni másfélban, kismama-diéta mellett feljött rám 25 kiló!!! Fél éves szigorú diéta másfél liter rostos zöldlével és P90x következett. Imádtam, energikus voltam, erősebb, kiegyensúlyozottabb. Az utolsó hónapban már napi 1000 kalóriát is leszobabicikliztem. Anyáméknál lemértm magam, mikor otthon nyaraltunk a kislányommal: már 28 kiló plusznál tartottam! (oké, hogy izom jött a 25 kilóhoz, na de zsír hogyhogy nem ment le fél év alatt?)!


Elmentem orvoshoz, vérvétel, makk egészség! Azt mondták, biztos fáziskésésben van a szervezetem, mivel a terhesség alatt nem kezdett raktározni, és most ezt pótolja, és sokan vannak ezzel így, csak várjak türelemmel, de az se ritka, hogy ez így marad, és minden kilóért vért kell majd izzadnom.


Elegem lett, új diéta, új hozzáállás: jód-króm-l-karnitin, +vitaminok ezerrel, szénhidrát csakis a zöldségekből, a reggeli ananászból+grapefruitból+2 marék zabpehelyből, átlagos zsírfogyasztás olívaolajjal és állati zsírral keverve, megiszok napi 1,5dl kecsketejsavót, 2-3l almaecetes vizet iszok, a lányommal sétálgatunk sokat, és bizony-bizony kavizok (nem szoptatok már). 8 hét alatt -6 kiló, -6cm csípőből, -7cm combból, -10cm derékból (úszógumiból+hasból -7cm), -4cm karból. Ezalatt én főleg a lábmra koncentráltam a kavit, most vagyok hason-úszógumin.


Könnyű vagánykodni, ha a hormonok jól működnek, de a szülés pl. (és egyéb, főleg női drasztikus hormonváltozások) pont arra jó, hogy minden felboruljon. A barátnőm pl. szülés után 2 hónappal kórházba került, mert ő meg hiába zabált szülés után, majd'csak elfogyott, és azóta se tud hízni, a pasija ezért el is akarta már többször hagyni, mert nem képes felfogni a hülye agyával, hogy szerencsétlen nem tehet róla, hogy annyira vékony.

Engem ne fikázzon senki, aki nem élt át hasonlót! Főleg ne az aczél-féle egománok! Én sose voltam több 58 kilónál, átl. 52 kg voltam mindig. Könnyen kaphat az ember hatalmas arculcsapást az élettől, ha elbízza magát.

2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 demeve ***** válasza:
Szülés után a másfél hónap alatt jött rám 25 kiló... Ezt akartam írni, csak babócám folyton belemászik a gépelésembe, és kitöröl pár karaktert vagy épp beleír, ahogy sikerül. :D
2013. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én normális választ adok. Én próbáltam sőt még mindig tart a kezelés és szerintem használ. Én úgy vettem észre, hogy hatásos.
2014. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék de egy videot sem csinált még senki elötte és utánna . ha nem viszel be szénhidrátot a gép nélkül is le fgosz fogyni ez nem titok . Ahoz nem kell gép. ha nem eszel cukrot édességet szénhidrátot a gép nélkül is lefogysz az igaz szédülsz egész nap gyenge vagy és ingerült de lelehet fogyni na most akkor minek a gép? Én nem láttam sehol egy tudományos elemzést erről hogy tényleg kipukkadnak a zsirsejtek . Miért nincs eről egy tanulmény? Mindenki azt mond amit akar. Se egy elötte utánna video hogy valaki elkezdi csinálni és végig videozza az egész 2 honapját. Semmi . Igy vegye meg az ember? 150 ezer ft ért? Azért ehez több kell hogy engem meggyözzön . Én rendszeresen 2 nponta biciklizem 1 ora 30 percet au kb 23 km 2 naponta fel le a dombról. és még sem fogyok pedig iszom napi 3 liter vizet is. Az a baj észrevettem ha napi 3 kiflinél többet eszem hizok nem ehetek főtételt mert az hizlal.
2019. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!