Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta-e már valaki a...

Próbálta-e már valaki a Forever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó készüléket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérlek! Please! HA NEM PRÓBÁLTAD ezt a készüléket, kérlek, ne! ne! ne! írd meg az elméleti feltevésedet arról, hogy lehetséges-e az ultrahangos zsírbontás, meg hogy mekkora barom, aki hisz az ilyesmiben, meg hogy lusta az, aki ilyet használ, meg hogy az ultrahang csak magzatok vizsgálatára való! HA PRÓBÁLTAD, akkor viszont pozitív és negatív véleményekre is kíváncsi lennék!
2011. okt. 25. 14:26
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Megszívtam ezekkel a gépekkel. Ezért barátaimmal körbenéztünk a világhálón, magyarul és angolul is. Nézd mit találtunk:


Külföld, ebay: www.ebay.com/itm/363562854544?_trkparms=amclksrc%3DITM%26aid%3D1110018%26algo%3D...



www.google.com/search?q=panda+box+cavitation+&tbm=isch&ved=2ahUKEwiSu5jA-vf1AhUP...



Magyar: www.vatera.hu/panda-box-rf-ultrahangos-kavitacios-gep-3137132150.html

2022. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Te jó isten!



A kavitáció veszélyeiről nem olvasott itt senki?



Tisztelt Doktornő!



Otthoni ultrahangos zsírbontó készülék vásárlását tervezem. Próbálok utána járni ennek az eljárásnak és eszköznek, és sok olyan írást, véleményt olvastam, amelyek nem ajánlják, csak szakember közreműködésével, a lehetséges veszélyek, mellékhatások miatt. Ilyen pl. a zsírembólia, az egyéb szövetek, erek esetleges sérülése, a máj túlzott megterhelése, és a levezető nyirokmasszázs hiánya miatti veszélyek (nem távozik el a zsír a kezelt területről és a szervezetből), stb. Tudna nekem ezekről felvilágosítást adni?



2012. 02. 28. | 21:13



Kedves Kérdező!



Én magam sem szoktam javasolni a készülék otthoni használatát ezen veszélyek miatt. A zsírembólia a legveszélyesebb szövődmény lehet, a leváló zsírcseppek elindulnak a keringésben, és létfontosságú ereket zárhatnak el, ami akár életveszélyes is lehet.

2022. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!