Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csokis csigában kb hány...

A csokis csigában kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
NEM arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek jó dolog-e, hogy ezt eszem. Kérlek ilyen típusú válaszokat NE írjatok, mivel nem vagyok hülye, hanem a kérdésre válaszoljon, aki tud. Köszi előre is.
2011. okt. 25. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
házilag készítve 1 db 280
2011. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt reggel ota nem sikerult kikeresni a google-ban? :)))) 1 perc volt. amugy azt irja 100 grammban van 492 kaloria, egy darabban ami 52 gramm van 248.
2011. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Na na! Ne bízzunk abban az egy darab 52g-ban!

Én kakaóscsiga mániás vagyok,egyetlen normális pékségi kakaóscsiga nem 52g,mind minimum 100g a legtöbbje 130g de mértem már 160grammos kakaós csigát is,látszatra pedig nincs sok különbség. Szóva nagyon nem mindegy.Mérd le szerintem mindenképp.


Viszont csokis csigáról volt szó,neten nem találtam kalóriaértéket,de mivel az még le van öntve csokival is,minimum 600kcal/100g.

2011. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!