Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? Az edzés...

Mit csináljak most? Az edzés segítene?

Figyelt kérdés

Ma megettem 2400 kcalt. Sok egészséges ételt is ettem, de ami nagyon megemelte a kalóriát és szénhidrátot, meg totál egészségtelen volt, az a sok csokis keksz..Abból megettem 1300 kcalt, ha azt nem eszek, teljesen jó lett volna a napom, mert azon kívül csak zsírszegény túrót, csirkemellet, zöldségeket, tojásfehérjét, puffasztott rizst, meg almát ettem.Aztán délután rámjött ez a nagy szénhidrátéhség(az elmúlt két napban nagyon keveset ettem, ch-t szinte alig(500-700kcalt ettem, ami mellett még elmentem konditerembe is), és befaltam 25dkg csokis kekszet, ami iszonyat rengeteg.Ezért gondoltam, most elkezdtek szépen edzeni.Nem tudtok olyan oldalt vagy videót, amin jó edzések vannak, és sok kcalt égetnek el?500 kalóriát mindenképp el szeretnék égetni, még ilyenkor is nekiállnék mozogni.Az a baj, hogy semmilyen gépem meg súlyzóm nincs itthon, mert járok konditerembe heti 5x(ma sanos nem tudtam elmenni), ezért valamilyen oldal kéne, ahonnan tudok nézni valamilyen edzést.Ha esetleg ismertek ilyen oldalt, belinkelnétek?Ha meg nem, akkor így jártam, elrontottam az egészet..Remélem azért hízni nem fogok, habár egy naptól csak nem, de megesz a bűntudat, sírhatnékom van..:(

Egyébként utoljára 5 órája ettem.


2011. okt. 27. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj...jajjjjj...jaaaaaaaajjjjjj -.-"


Ha tudod hogy nem hízol egy naptól akkor minek van bűntudatod? Az hogy most tornázol valamit, éppen annyira jelentéktelen hogy megetted azt a csokiskekszet!

Miért nem sportolsz inkább rendszeresen?


ui. Holnap eszedbe ne jusson víz meg almanapot vagy ehez hasonló marhaságot tartani!

2011. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendszeresen sportolok, heti 5x végzek súlyzós edzéseket. A héten minden nap voltam, csak ma nem tudtam elmenni, de holnap meg szombaton is megyek.

Egyébként azért akarnék tornázni, mert a mozgás boldogsághormont termel(legalább is én ezt tapasztaltam), és úgy feküdnék le, hogy tiszta lenne a lelkiismeretem, nyugodt lennék.Az a gáz, hogy mindig bűntudatom van, ha többet eszek a kelleténél.Most is már majdnem eltűnt teljesen a hasam, és a mai bezabálástól már nem olyan, mint reggel volt, de szerintem reggel sem lesz már laposabb.Fogyni meg már csak 3 kg-ot szeretnék, de ha így folytatom, nem fog összejönni.Amúgy 160cm/47kg vagyok, de nem érzem még jól magam a bőrömben.Anya örökké azt mondja, hogy ha fogynék még 3kg-ot, akkor azt mondanám, hogy már csak 2-t szeretnék fogyni, és így menne tovább, meg hogy sosem leszek megelégedve magammal(amiben én is biztos vagyok).

2011. okt. 27. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
De maot a hasad nem a csokis keksztől nagy,hanem mert kaja van benne. Ha párolt zölsgéget eszel csirkemellel,akkor is nagyobb lesz a hasad,mert az is növeli a térfogatát. De ez semmi esetben sem zsír!
2011. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Neutron válasza:

Ne szórakozz már! 160 cm és 47 kg vagy? Ez hol nem elég sovány? Egyébként ha ilyen keveset eszel, és fogyni próbálsz, ráadásul szénhidrát nélkül, továbbá heti ötször edzel, plusz itt a tél, amikor a szervezet amúgy is raktározni szeretne, hááát... egyszer csak össze fogsz esni!

Egyél rendesen (1500kcal+), és ne akarj tovább fogyni!

2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sírni kell, hanem gondolkozni. Ha normálisan ennél, nem zabálnál kekszet.

Hiába mondod, hogy jó lett volna a napod, nem volt jó. Ha levonom a csokis kekszet, 1100 kalória marad, és azt is fél 5-ig etted. Ettél volna normálisan vacsorát, nem lett volna a kekszre szükség.

Kb. ennyi.

2011. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok rendesen kajálni, de nem fogok 1500 kcal-nál többet enni.Egyébként most csak fekvőtámaszoztam meg saját testsúlyos gyakorlatokat csináltam, nem zsírégető edzést.Nem baj, legalább most jobb lett a kedvem.:)
2011. okt. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!