Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen tenni ha...

Mit tudok az ellen tenni ha rámtört a falási roham. De most bűntudtaom van. Mit tegyek hogy ne szívódjon fel a táplálék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:32
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Persze, ez a tapasz nem csak az éhséget csökkenti, hanem segít a zsírégetésben, energiaszintet növeli, meg még egy csomó másban is... pont az a lényege, hogy megszünteti azokat a kellemetlen tüneteket, amik miatt az ember nem tud életmódot váltani és egészségesen táplálkozni. Nem kívánom az édességet, a kenyeret, pedig korábban megvesztem értük. És most már ahhoz is van energiám, hogy mozogjak. :)
2011. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

zsírégetést a folyamat biokémiai sajátságai miatt nem lehet vegyszerekkel gyorsítani.

éhséget el lehet venni, általában komoly (az agy éhségközpontjára ható gyógyszerekkel)

ha valaki nem éhes, akkor általában nem eszik esszenciális amino- és zsírsavakat, illetve nem eszik eleget belőlük, ami egyenes út hiánybetegségek (minőségi éhezés) kialakulása felé.

2011. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Nem talált.... ez a tapasz 100% természetes anyagokból van és teljesen egészséges. :)
2011. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Az pedig nem lehet baj, hogy valaki értelmesen végig tudja gondolni, hogy mit egyen, mi az, ami jó a testének, és mi az, ami nem, és nem zabál össze kényszeresen minden sz*t, csak mert nem tud ellenállni a cukoréhségnek. Ami engem illet, életmentő, és igenis beviszem azt, amire a szervezetemnek szüksége van, viszont sikerült abbahagynom azt, ami egyenes út lett volna a cukorbetegséghez. És az elmúlt két évben semmi mással nem sikerült ezt megtennem. Ami a zsírégetést illeti...rengeteg növényi anyag van, ami gyorsítja a zsírégetést, és segíti a szervezetet. Amint azt ez a tapasz is mutatja, ami végre olyan, amire vágytam.
2011. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az édesség éhség pl-ul C-vitamin hiány, ezt egy orvostól tudom és kipróbáltam, tényleg nem kívánom annyira az édeset ha szedek c-vitamint.


A túlzások evésben is, vitamin hiány miatt vannak, tehát próbál meg, vitamint nyomelemet venni. Tudom ajánlani a Béres cseppet, de csak 2* 5 cseppet egyél + C-vitamin. A 3*20 csepp az alultápláltaknak, vagy legyengülteknek való, azt nem ajánlom.

2011. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

egen. és nem. bár ez már saját vélemény.

[link]

itt van a Béres-csepp hatóanyaga. összességében leginkább hígnak nevezném, az aszkorbinsav tartalma (mint segédanyag van jelen) gyakorlatilag elhanyagolható.


a többi résszel egyet értek, nem drogokkal vagy természetes hatóanyagú éhségcsökkentőkkel "kellene" uralni pl. az éhség érzetünket, hanem fejlett európai állampolgárhoz híven megadni a szükséges tápanyagokat a testünknek, ekkor kórosan nagy éhségnek nem kéne előfordulnia.

2011. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Igazatok van, LEHET vitaminhiány vagy tápanyaghiány is a túlzott éhség oka. Sok esetben azonban, mint pl. az enyémben is, nem ez az oka, hanem az inzulinrezisztencia kialakulása. A sejtek érzéketlenné válnak az inzulinra, ezért a cukorból nem tud a szervezet energiát termelni, hanem zsírként raktározza el. Viszont így nincs energia sem, fáradékonyság lesz és állandó éhségérzet, cukoréhség, mert nem dolgozza fel rendesen a szervezet a bevitt cukrot. 40 év felett szinte mindenki küzd ezzel valamilyen szinten.
2011. nov. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

úú bakter... na EZÉRT figyelek én arra mit eszem.

Freespirit, jobbulást kívánok, aztán célirányos táplálkozással remélem a tested ezen funkcióin tudsz még alakítani! a fogyás tudtommal már az 1. lépés, hiszen adott mennyiségű megtermelt inzulin kisebb mennyiségű szövetre jut (fajlagosan több inzulin jut 1g testszövetre).

2011. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 lucky22 válasza:

Szia!


Szerintem az a legjobb megoldás, hogyha agyban döntesz el mindent! Ez a tipikus "ördögi kör" esete...

Rád tör a falási roham....eszel...és utána bűntudatod van...!és akkor megint eszel.

Miért nem próbálod meg azt, hogy eszel és nem foglalkozol vele...akkor megnyugszik az agyad és nem lesz semmi bajod!. Maximum másnap többet sétálsz, tornázol, vagy biciklizel!

Olvastad a "The Secret"/a titok/ c. könyvet? Rhonda Byrne írta. Ha van esetleg alkalmad kölcsönkérni vagy kihozni könyvtárból, akkor mindenképpen olvasd el, mert nagyon sokat fog segíteni. Annyit elárulok, hogy nem véletlenül az a címe, hogy "A Titok".

Ne essél abba a hibába, hogy kínzod magad, mert megettél egy szelet sütit, vagy egy szelet csokit! Fogd úgy fel, hogy jól esett és ne azt nézd, hogy abban mennyi kalória, zsír, szénhidrát van!

Ha nagyon odafigyelsz az étkezésedre, akkor válaszd a "light" szeleteket. Abban kevesebb a zsír, a szénhidrát és a kalória. De ne mondjál le róla, mert az agyadnak szüksége van ezekre az összetevőkre és ezért jelzi neked, hogy "hiány" van belőlük a szervezetednek!

Üdv:)

Lucky22

2011. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!