Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én sokat eszek nagyon de nem...

Én sokat eszek nagyon de nem hizok semit mért van ez?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert hini szeretnék csak kérdezem
2011. nov. 3. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyagcsere zavar, az ételek gyors elégetése- így a szervezet nullát tud szinte tápanyagként felhasználni, öröklött testalakt...most ennyi jutott eszembe.
2011. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 km megyek biciglivel hetente 3 megyek kondiba
2011. nov. 3. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kizsigereled magad....a szervezeted már nem tolerálja.
2011. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan betegség,hogy túl gyorsan bocsa le a szervezeted a táplálékot-ilyenkor természetesen baj van .

De az se mindegy neked mit számít a sokat eszek kategória .Naponta mennyi kj fogyasztasz?

De lehet persze ,hogy az égg isten atta szerencsével áldót meg,de ez salyna nagyon ritka.

Osztály társam esete jó hogy ha nyomja az 50kg , reggel csokival kezd és fejezi be, hullik a haja ,de karcsú .

2011. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De fogyni se fogysz igaz? Emeld meg a szénhidrát bevitelt. érdemes mozgás előtt, vagy után közvetlen.
2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó dolgokat írtak, de szerintem egyszerűbb: nem eszel sokat.
2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!