Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igy inkáb fogyok...

Szerintetek igy inkáb fogyok vagy hizok?

Figyelt kérdés
egész nap nem eszem kb. úgy fél 4ig amikor is hazaérek a suliból. rendesen megebédelek(lisztet teljesen kivontam az étrendemből már kb. egy éve!) 4ig eszek és utána neki látok tanulni és nem eszem többet ez így megy mindennap kivétel hétvégén. ezenkívül kocogni is szoktam heti 4-5ször olyan 3-4km-t. ez így helyes? mert én nem vettem észre hogy fogynék . pedig nagyon szeretnék egy 5kilot leadni.
2011. okt. 29. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor voltam elhízott amikor azt csináltam mint te hogy egész nap semmit nem ettem , mikor meg hazaértem farkaséhesen bevágtam az ebédet. + 20 kiló volt rajtam. aztán áttértem a nap 5 kis adagra plusz sportolok és vékony vagyok.
2011. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem helyes. Legalább háromszor egyél naponta.
2011. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval napi 5 kis adag? mit értesz KIS adagon ? nem tudnád leirni egy napi étkezésedet?
2011. okt. 29. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megengeded írok privit egy részletes jellemzéssel ami nekem bevált.
2011. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az jó lenne köszönöm!
2011. okt. 29. 21:37
 6/8 borikaa válasza:
hát ez attól függ, h mennyit és mit eszel akkor f4-től 4ig. mindenesetre eléggé olyan étrendnek tűnik, h ha csak nem 3 pizzát vágsz be olyankor, akkor ez inkább fogyis dolognak tűnik.
2011. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy 2fogásos lakomát. nem. igazábol probálom sokszor tűrtőztetni magam és eszek egy kis szárnyas hust (panirozva soha!)rizzsel vagy valami köret utána pedig jönneka desszertek(általában lekvár, gabonapehely, vagy teljeskiőrésű müzli ezek csokis tejjel...esetleg puding....)
2011. okt. 29. 22:08
 8/8 anonim válasza:

Ha napi 1x eszel, rettenetesen belassul az anyagcseréd. Azért nem fogysz, mert a szervezeted "raktározó" üzemmódra állt, amint egy kicsit is többet eszel, elraktározza.


Tényleg egyél legalább napi 3x, de ahogy fentebb is írták, a napi 5 kis adag lenne az ideális, mert akkor állandóan dolgozna a szervezeted. Ja, és a napi 1 evés nagyon egészségtelen is (pl. vércukorszint miatt).

2011. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!