Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig koplalok mennyit...

Ha 1 hétig koplalok mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség meg minden, de gyorsan kell fogynom. Tudom, hogy visszafogom hízni, de utána komoly életmód váltást akarok véghez vinni. Mivel ez lassú lenne, ezért először gyors fogyókúrát próbálnék ki (nem baj ha ez vissza jön) Remélem érthető.

161 cm vagyok és 57-58 kg.


2011. nov. 4. 16:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szuper. és a fiú egy mérlegre fog állítani, és ha nem leszel 57kg alatt, akkor arcon csap?

mert ha koplalással fogysz, 1 hét alatt semmivel sem leszel csinosabb, vagy ilyesmi. tehát ez nem úgy megy, hogy minél könnyebb vagy, annál szebb és nőiesebb is leszel. koplalásnál kiürül a bélcsatornád, a gyors felhasználású tápanyagraktáraid, izmot veszíthetsz, zsírt NEM igazán, mondd ez miért jó pasizáshoz? ellenben már egy hét alatt is sápadt lehetsz, sőt ha nem nekrofil hajlamú a srác akkor egy egészséges férfi számára még (ne haragudj) de visszataszító is lehetsz 1 hét koplalás után.. sápadt bőr, fénytelen szem, beesett arc :S ki talál vonzónak egy beteg embert? ez lett ma a csábításból?

2011. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mindezt sportolás mellett
2011. nov. 4. 22:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha koplalsz,nem lesz energiád a sporthoz,ergó a teljes ételmegvonástól szédülni kezdesz,meg nem tudsz másra gondolni majd,mint valami durvanagy kalóriabombára.


Ez elvonja a figyelmedet mindentől,amire a napi életed során koncentrálnod kell(munka,tanulás,otthoni háztartásvezetés,valami dolga mindenkinek van) ,kedvetlen leszel és előbb utóbb semmi mást nem kívánsz,csak aludni...ez nagyon hamar idegösszeroppanáshoz ill.végkimerüléshez vezet.


Azt mondod,nem baj,ha visszajön.Ha visszajön,azt a pasid,az osztálytársaid,a kollégáid ugyanúgy észreveszik,ahogy a drasztikus fogyást is(Aztak***a,hogy meghízott ez a Bözse!).Ezt hívják a tudományos szakirodalmak Jojó-effektusnak.

2011. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

egy csomót írtam a koplalás negatív hatásairól, és kifejtettem miért nem fog tetszeni ez a kiszemelt fiúdnak, és annyi a válasz, hogy sportolás mellett?? D:

O_O

akkor hajrá, itt már csak a hajsütő vas segíthet.

2011. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Nem baj ha visszajön"

azért írtam, mert ez után elkezdeném az életmód váltást.

2011. nov. 4. 22:59
 16/18 anonim ***** válasza:
én nem azt írtam, hogy visszajön, hanem hogy semmivel sem néznél ki csinosabbnak vagy karcsúbbnak, koplalás után. hogy visszajön az csak egy általános jelenség, az független attól, hogy te fogynál egy randi miatt. én azt mondom, hogy fölöslegesen ártanál magadnak, mert nem lehet 1 hét alatt jelentős pozitív eredményt elérni, de rontani a dolgokon simán lehet.
2011. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ZSÍRBÓL semmit... de pár kilót le tudsz dobni
2011. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
semmit mert nem indul be az anyegcseréd ha nem eszel
2015. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!